1. Dzisiaj w naszej parafii Uroczystość I Komunii Świętej. Sześcioro dzieci po raz pierwszy przyjmie Pana Jezusa do swego serca. Są to: Ania Herbetko, Maja Kawałek, Miłosz Kochan, Kasia Sadowska, Julia Zabawska, Paweł Zięba. Dziś też przypada I rocznica święceń biskupich bpa Krzysztofa Chudzio.
  2. Jutro Uroczystość NMP Królowej Polski i Rocznica Konstytucji Trzeciego Maja. Msze Święte jak w niedzielę. Na sumie sześcioro dzieci z klasy IV będzie przeżywało rocznicę swojej I Komunii Świętej.
  3. We wtorek wspomnienie św. Floriana, w środę Święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej w Przemyślu, w czwartek Święto św. Apostołów Filipa i Jakuba, w sobotę Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, patrona Polski. W tym dniu przypada dzień imienin bpa Stanisława Jamrozka i odpust w Cisnej.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą. Chorych z posługą sakramentalną będę odwiedzał od godz. 10.00.
  5. Zachęcam do udziału w nabożeństwach majowych, które w dni powszednie są po Mszy Świętej wieczornej, a w niedziele po sumie.
  6. Dziękuję za ofiary złożone na potrzeby kościoła parafialnego.
  7. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek o 8.00 i 11.30, od wtorku do soboty o 18.00 (to Msza Święta niedzielna); w Roztokach Dolnych – w poniedziałek o 10.00, w środę i piątek o 17.00; w Cisowcu – w sobotę o 17.00.
  8. Dziękuję za posprzątanie kościoła. o tę posługę w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Rodzice dzieci z klasy IV; w Roztokach Dolnych – Krystyna Kaczmar, Anna Kaczmar. O posługę kościelnego proszę Pana Grzegorza Choma.

– poniedziałek o 8.00: + Roman Szwyd – gregorianka

o 11.30: W intencji dzieci z klasy IV

– wtorek o 18.00: + Roman Szwyd – gregorianka

– środa o 18.00: + Agnieszka Antolak – intencja od pracowników firmy TRANS STEYR

– czwartek o 18.00: + Roman Szwyd – gregorianka

– piątek o 18.00: + Roman Szwyd – gregorianka

– sobota o 18.00: + Edward Karpiński – intencja od Agnieszki Hyleńskiej

– niedziela o 8.00:  + Roman Szwyd – gregorianka

o 11.30: + Agnieszka Antolak – intencja od pracowników firmy TRANS STEYR

– poniedziałek o 10.00: + Kazimiera Sowa – intencja od Stanisława Roś z rodziną

– środa o 17.00: + Roman Szwyd – gregorianka

– piątek o 17.00: + Kazimiera Sowa – intencja od Antoniego Fronczak z rodziną

– niedziela o 10.00: + Genowefa, + Jan Wichryk – intencja od córki Haliny

– sobota o 17.00: + Roman Szwyd – gregorianka

10. Wszystkim życzę smacznego obiadu, miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.