1. W piątek odbędzie się ogólnoparafialna Droga Krzyżowa w terenie w Mchawie o 17.00. Najpierw Msza Święta i następnie pójdziemy na Drogę Krzyżową, która zakończy się koło Państwa Józefy i Piotra Skowrońskich. Gorzkie Żale w Mchawie w czasie sumy, w Roztokach Dolnych w niedzielę po Mszy Świętej, w Cisowcu w sobotę o17.40.
  2. Od piątku do niedzieli w Dukli będzie miało miejsce XXVI Spotkanie Młodzieży Archidiecezji Przemyskiej.
  3. W sobotę spowiedź wielkanocna w naszej parafii. W Mchawie od 10.00 do 12.00, w Roztokach Dolnych od 11.00 do 12.00.
  4. Najbliższa niedziela to Niedziela Męki Pańskiej, czyli Palmowa. Na każdej Mszy Świętej poświęcenie palm.
  5. Towarzystwo Przyjaciół Krośnieńskiego Hospicjum zwraca się z prośbą o umożliwienie przeprowadzenia w przyszłą niedzielę    (14 kwietnia) kwesty pod nazwą „Krośnieńskie Pola Nadziei”. Kwestę tę organizują już po raz XI na rzecz Krośnieńskiego Hospicjum im. św. Jana z Dukli. Zbiórkę będzie prowadziła pani Iwona Urban oraz wolontariusze z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Mchawie.
  6. Urząd Gminy w Baligrodzie zawiadamia, że 12 kwietnia (piątek) od godz. 7.00 na placu przy świetlicy w Mchawie odbędzie się bezpłatna zbiórka odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Nie będą odbierane opony !
  7. W tym miesiącu kolejna zbiórka ofiar na potrzeby kościoła parafialnego.
  8. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do czwartku o 18.00, w piątek o 17.00; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek o 17.00; w Cisowcu – w sobotę o 18.00.
  9. Rocznice śmierci:

w czwartek: 2  – śp. Józefy Mazurkiewicz

w piątek: 17 – śp. Olgi Galant

1. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Lucyna Borowy, Barbara Herbetko, Alina Pastuszak; w Roztokach Dolnych – Stanisława Kaczmar, Łucja Chomycz.            O posługę kościelnego proszę Pana Krzysztofa Lubińskiego.
  2.  Intencje mszalne:

– poniedziałek o 18.00: + Artur Mycio – intencja od babci Agnieszki

– wtorek o 18.00: + Stanisław Osękowski

– środa o 18.00: + Stanisława Osękowska – intencja od Elżbiety i Jana Gawłowskich

– czwartek o 18.00: + Tomasz Mycio w 40 rocznicę śmierci, + Franciszka Mycio

– piątek o 17.00: + Katarzyna Podgórska – intencja od rodziny Owsianik

– niedziela o 8.00: + Jan Hyleński – intencja od mamy Agnieszki

o 11.30: + Katarzyna Podgórska – intencja od OSP z Mchawy

– poniedziałek o 17.00: + Zofia Marczyk – intencja od Jana i Małgorzaty Stusik z Łukowego

– niedziela o 10.00: + Zofia Marczyk – intencja od Janusza Ozga z rodziną

– sobota o 18.00: Za parafian

1. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia, dobrego przeżycia spowiedzi wielkanocnej..