1. W czwartek przypada wspomnienie NMP z Lourdes. Jest to również Światowy Dzień Chorego. Z tej racji w następną niedzielę na każdej Mszy Świętej udzielę sakramentu namaszczenia chorych osobom chorym i starszym.
  2. W parafii Myczków w dniu 13 lutego (sobota) o godz. 17.00 Mszą Świętą rozpoczynają się katechezy przedmałżeńskie i przedślubne.
  3. W następną niedzielę odpust w Hoczwi ku czci św. Walentego. Suma odpustowa o 12.00.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do soboty o 17.00; w Roztokach Dolnych – w piątek o 16.00;            w Cisowcu – w sobotę o 16.00.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła  proszę Panie: w Mchawie – Iwona Turkosz, Renata Wajda, Bogusława Mycio; w Roztokach Dolnych – Zofia Syma, Alicja Choma. O posługę kościelnego proszę Pana Krzysztofa Lubińskiego.

– poniedziałek o 17.00: + Marek Mazurkiewicz – intencja od siostrzeńca Dariusza z rodziną

– wtorek o 17.00: + Aniela Gawłowska – intencja od Marii i Józefa Pietrów

– środa o 17.00: + Józef Koza – intencja od Józefa i Anny Ochałek z Jasła

– czwartek o 17.00: + Józef Koza – intencja od Wiolety z rodziną

– piątek o 17.00: + Józef Koza – intencja od Wiolety z rodziną

– sobota o 17.00: + Jan Hyleński, + Artur Mycio

– niedziela o 8.00: + Marek Mazurkiewicz – intencja od siostry Basi z rodziną

o 11.30: + Józef Koza – intencja od Zofii i Andrzeja z Sieklówki

– piątek o 16.00: + Kazimiera Sowa – intencja od Krzysztofa z żoną

– niedziela o 10.00: + Kazimiera Sowa  – intencja od Elżbiety i Ryszarda Marczyk

– sobota o 16.00: Za parafian

7. Wszystkim życzę miłej niedzieli, błogosławionego tygodnia oraz

smacznych pączków w Tłusty Czwartek.