1.  Dziś w naszej parafii Uroczystość I Komunii Świętej i rocznica I Komunii Świętej. Polecajmy te dzieci w sposób szczególny w naszych prywatnych modlitwach. Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych dziękuję za zakup kociołka i kropidła do kościoła w Cisowcu oraz kamienia przy dzwonnicy.
  2.  Dziś również rozpoczęcie nabożeństw majowych. W kościele parafialnym będą one w niedziele po sumie, a w dni powszednie po Mszy Świętej o godz. 18.00.
  3.  We wtorek – Uroczystość NMP Królowej Polski oraz rocznica Konstytucji 3-go Maja. Msze Święte jak w każdą niedzielę.
  4. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają kwartalne dni modlitw o urodzaje. Przy nabożeństwie majowym będziemy się modlili o urodzaje i błogosławieństwo Boże w pracy na roli.
  5. W poniedziałek, 2 maja, Panowie z OSP będą czcili swego patrona na Mszy Świętej o godz. 17.00. Dlatego nabożeństwo majowe i modlitwy o urodzaje będą o godz. 16.40.
  6.  W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzę w piątek przed południem.
  7.  Za tydzień w niedzielę – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Za tydzień też zmiana tajemnic różańcowych.
  8. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie: w poniedziałek o 17.00 (wcześniej o 16.40 nabożeństwo majowe), we wtorek o 8.00 i 11.30, w środę o 18.00 i w piątek o 18.00. W czwartek nie będzie Mszy Świętej ze względu na pielgrzymkę do Krakowa – Łagiewnik; w Roztokach Dolnych: we wtorek o 10.00, w środę i w piątek o 17.00 oraz w niedzielę o 10.00; w Cisowcu: w sobotę o 18.00. W Cisowcu zakończenie „Białego Tygodnia”.
  9. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Państwa: w Mchawie – Alicja Gawłowska, Grzegorz Worona i Władysław Wozderewicz; w Roztokach Dolnych – Zofia Syma i Alicja Choma.
  10. W tym tygodniu przypada:
    – we wtorek: 18 rocznica śmierci śp. Andrzeja Żmudy
    o 11.30: + Maria, + Stanisław Małochleb
    Roztoki D. o 10.00:  + Rozalia, + Michał Kaczmar –  intencja od Anny Zaryckiej
  12.  Naszą modlitwą i życzliwością otaczamy solenizantów i jubilatów
    tygodnia. Wszystkim życzę miłej niedzieli i dobrego tygodnia.