1. W piątek przypada święto Katedry Świętego Piotra Apostoła. Jest to dzień modlitwy w intencji Ojca Świętego.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone na ogrzewanie kościoła. Złożyli je Państwo: Elżbieta i Zbigniew Chomycz, Jolanta i Henryk Kawałek, Małgorzata i Dawid Kaczmar.
  3. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek o 17.00; w Roztokach Dolnych –         w przyszłą niedzielę o 10.00; w Cisowcu – w sobotę o 17.00.
  4. Rocznice śmierci:

w poniedziałek: 20 – śp. Stanisława Owsianika

we wtorek: 16 – śp. Zofii Mamrot

w piątek: 1 – śp. Władysława Owsianika

w niedzielę: 20 – śp. Stanisława Osękowskiego

1. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Agnieszka Szeliga, Anna Szeliga, Lucyna Podgórska; w Roztokach Dolnych – Maria Kaczmar, Krystyna Raczkowska. O posługę kościelnego proszę Pana Wiesława Kaczmara.
  2.  Intencje mszalne:

– poniedziałek o 17.00: + Władysław Owsianik w 1 rocznicę śmierci

– niedziela o 8.00: + Bronisław Barański – intencja od Kazimiery i Zdzisława Fundanicz

o 11.30: + Piotr Stemberski w 8 rocznicę śmierci

– niedziela o 10.00: + Zofia Marczyk – intencja od siostry Heleny z rodziną

– sobota o 17.00: + Aleksander Sarnet – intencja od wnuka Dawida

1. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.