1. Bardzo dziękuję za liczny Wasz udział w adoracji Najświętszego Sakramentu w ostatni poniedziałek. Bóg zapłać!
  2. W tym tygodniu – Środa Popielcowa; rozpoczyna się Wielki Post. W środę obowiązuje post ścisły, czyli wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych i spożywamy tylko trzy posiłki w ciągu dnia, w tym jeden do syta.
  3. Od środy do niedzieli wypadają Kwartalne Dni Modlitwy           o ducha pokuty.
  4. W piątki Wielkiego Postu – Droga Krzyżowa w Roztokach Dolnych o 16.00, w Mchawie o 17.30, w Cisowcu w czwartki      o 17.00. Gorzkie Żale – w Roztokach Dolnych w niedziele po Mszy Świętej, w Mchawie w niedziele po sumie, w Cisowcu       w soboty przed Mszą Świętą. Za udział w tych nabożeństwach można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  5. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
  6. Fundacja „WZRASTANIE” zwraca się z prośbą o ofiary na tacę w środę popielcową na utworzenie Domu Miłosierdzia dla osób z niepełnosprawnością w adoptowanym na ten cel budynku w Przeworsku. Ma to być żywy pomnik dla upamiętnienia 100 rocznicy urodzin św. Jana Pawła II.
  7. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek        o 17.00, w środę o 9.00 i 17.00, w piątek o 17.30 i w sobotę           o 15.00 z obrzędem sakramentu małżeństwa; w Roztokach Dolnych – w środę i w piątek o 16.00; w Cisowcu – we wtorek, czwartek i sobotę o 17.00 z nabożeństwem do św. Jana z Dukli.
  8. Rocznice śmierci:

– w poniedziałek: 21 – śp. Stanisława Osękowskiego

– we wtorek: 6 – śp. Katarzyny Gawłowskiej

– w środę: 30 – śp. Marii Choma

19 – śp. Michała Kaczmara

• Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła proszę Panie: w Mchawie – Helena Miller, Dorota Miller, Wioletta Antolak; w Roztokach Dolnych – Krystyna Kaczmar, Anna Kaczmar. O posługę kościelnego proszę Pana Ryszarda Marczyka.
  • Intencje mszalne:

– wtorek o 17.00:

– czwartek o 17.00:

– sobota o 17.00: Za parafian

1.  Wszystkim życzę miłej niedzieli oraz błogosławionego tygodnia.