1. Najbliższy czwartek – to Tłusty Czwartek. Życzę smacznych pączków i chrustu.
  2. W pierwszy piątek miesiąca odwiedzać będę chorych z posługą sakramentalną od godz. 10.00. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą.
  3. W sobotę zapraszam na kolejne nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II na godz. 17.00.
  4. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
  5. Bóg zapłać za ofiary złożone na ogrzewanie kościoła. Złożyli je Państwo: Władysław Kochanowski, Magdalena i Rafał Baryła, Piotr Podgórski.
  6. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do soboty o 17.00; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek i piątek o 16.00; w Cisowcu – w sobotę o 16.00.
  7. Rocznice śmierci:

w poniedziałek: 5 – śp. Katarzyny Gawłowskiej

we wtorek: 29 – śp. Marii Choma

18 – śp. Michała Kaczmara

1. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Marzena Smyk, Monika Bieleń, Irena Pawłowska i Bożena Bober; w Roztokach Dolnych – Janina Podsobińska, Jolanta Łuczejko. O posługę kościelnego proszę Pana Ryszarda Kaczmara.
  2.  Intencje mszalne:

– poniedziałek o 17.00: O Boże błogosławieństwo dla Stanisława Owsianika z okazji 50 Urodzin

– intencja od żony i synów

– wtorek o 17.00: Za parafian

– środa o 17.00: + Bronisław Barański – intencja od sąsiadów i przyjaciół z Trepczy

– czwartek o 17.00: O Boże błogosławieństwo dla Bronisławy i Stanisława Siekaniec z okazji

50 rocznicy ślubu

– piątek o 17.00: + Bronisław Barański – intencja od kolegi Mariana z żoną

– sobota o 17.00: W intencjach wypisanych na karteczkach

– niedziela o 8.00: + Tadeusz Kaleta w 13 rocznicę śmierci

o 11.30: + Bronisław Barański – intencja od Róży św. Floriana

– poniedziałek o 16.00: + Zofia Marczyk – intencja od Bronisławy i Kazimierza Wolan

– piątek o 16.00: + Zofia Marczyk – intencja od Janiny i Bronisława Sydoryk

– niedziela o 10.00: + Zofia Marczyk – intencja od Władysława Galanta

– sobota o 16.00: + Aleksander Sarnet – intencja od wnuka Pawła

1. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.