Godzina Adorujący
9.30 – 10.00 Msza Święta
10.00 – 11.00 Aleksander Stemberski, Danuta Zięba, Agnieszka Hyleńska, Małgorzata i Jan Zięba, Ewa i Czesław Osękowscy, Małgorzata i Edward Polańscy, Elżbieta           i Robert Bilanycz, Irena Osękowska i Józef Wichryk, Janina i Tadeusz Ryznar, Angelina i Daniel Skowrońscy, Krystyna i Józef Skowrońscy, Magdalena i Piotr Skowrońscy, Helena i Tadeusz Miller, Artur i Wioletta Antolak, Dorota i Dariusz Miller, Lucyna i Stanisław Kurek, Urszula i Grzegorz Głowa, Joanna i Bogusław Urban, Irena i Marek Osękowscy, Bożena Osękowska, Ewa i Janusz Ukleja, Monika i Piotr Ukleja, Jolanta i Henryk Kawałek, Elżbieta i Wiesław Obrzut, Jadwiga i Józef Zaremba, Monika i Leszek Zaremba, Stefania Zaremba, Dorota Próżniak, Małgorzata i Stanisław Barańscy, Wanda    i Władysław Mazurkiewicz, Krystyna i Piotr Wilczyńscy, Aniela i Antoni Osękowscy, Małgorzata   i Grzegorz Urban.
11.00 – 12.00 Edyta i Łukasz Kawałek, Justyna i Tomasz kawałek, Bernadeta i Zdzisław Pelc, Łucja i Zenon Skowrońscy, Agata i Tomasz Prystasz, Renata              i Leszek Przybyłowscy, Liliana i Sylwester Chorzępa, Agnieszka i Marcin Szeliga, Anna Szeliga, Teresa Pagacz, Irena Kliszcz, Ewa i Ryszard Mołczan, Maria   i Jan Mycio, Stanisława i Adam Zawilińscy, Halina       i Lucjan Mazurkiewicz, Remigiusz Zięba, Grażyna        i Antoni Zięba, Bronisław Zięba, Czesława i Bogdan Drzazga, Eufrozyna Zięba, Marta i Robert Owsianik, Aleksandra i Tadeusz Owsianik, Renata i Witold Mazurkiewicz.
12.00 – 13.00 Bożena i Edward Bober, Irena i Józef Pawłowscy, Marzena i Krzysztof Smyk, Roman Pawłowski, Lucyna i Zbigniew Podgórscy, Janina Dybaś, Monika Żaba.
13.00 – 14.00 Bożena i Zygmunt Stemberscy, Agata i Grzegorz Stemberscy, Danuta i Ignacy Suchowieccy, Renata      i Krzysztof Wajda, Bogusława i Ryszard Mycio, Iwona Turkosz, Magdalena i Zbigniew Święch, Bernadeta i Robert Osękowscy, Teresa i Jan Osękowscy, Helena i Ryszard Osękowscy, Iwona          i Stanisław Owsianik, Joanna i Grzegorz Podgórscy, Michalina i Leszek Korab, Justyna i Marcin Pelc, Bożena Pelc, Czesław Siekaniec, Henryka i Wiesław Karnas, Elżbieta i Zbigniew Chomycz, Barbara i Józef Koza, Katarzyna i Tomasz Gawłowscy, Elżbieta i Jan Gawłowscy, Maria i Józef Pietrów, Jan Pietrów, Lucyna i Tadeusz Borowy, Zofia i Tomasz Herbetko, Barbara i Bogumił Herbetko, Alina i Jerzy Pastuszak, Adam Mamrot, Grażyna i Stanisław Lassak, Bożena    i Stanisław Indyk, Sylwia i Zenon Gawłowscy, Janina Gawłowska, Mieczysław Gawłowski, Wioletta            i Krzysztof Siekaniec, Beata i Jan Siekaniec, Bronisława i Stanisław Siekaniec, Krystyna i Edward Kuzio, Ewa i Franciszek Dudziak, Stanisław Osękowski, Elżbieta i Andrzej Osękowscy, Stanisława Pikuła, Zofia i Jan Pawłowscy.
14.00 – 15.00 Czesława i Bronisław Bończak, Zofia i Tadeusz Siekaniec, Eugenia i Józef Bończak, Stanisława Biernasiewicz, Marzena i Robert Kępczyk, Małgorzata i Dawid Kaczmar, Bogusława i Zbigniew Pelc, Elżbieta i Józef Pelc, Kazimiera i Ryszard Kochan, Helena i Antoni Kochan, Bronisława Owsianik, Agnieszka Owsianik, Józefa i Bronisław Wołoszyn, Henryka i Krzysztof Wołoszyn, Eugenia      i Bronisław Szeliga, Justyna i Robert Szeliga, Piotr Podgórski, Eugenia i Marian Podgórscy, Kazimiera      i Wojciech Gawłowscy, Henryka i Grzegorz Worona, Alicja Gawłowska, Władysław Wozderewicz, Magdalena i Waldemar Stach, Anna i Zdzisław Herbetko, Olga Herbetko, Czesława i Józef Mamrot, Maria i Bronisław Barańscy, Teresa i Józef Zabawscy, Małgorzata i Czesław Gawłowscy, Marzena i Janusz Maciosz, Stanisława i Jerzy Gaber, Magdalena             i Rafał Baryła, Czesława i Jan Baryła, Kamila                 i Radosław Gawłowscy.
15.00 – 16.00 Mieszkańcy Cisowca
16.00 – 17.00 Mieszkańcy Kielczawy i Roztok Dolnych