1. Jutro św. Szczepana. Msze Święte jak w niedziele. Błogosławieństwo owsa.
  2. W piątek św. Jana. Na Mszy Świętej o 16.00 w Mchawie błogosławieństwo wina.
  3. W sobotę od godz. 10.00 odwiedzę mieszkańców Kielczawy, począwszy od Państwa Lubińskich.
  4. W niedzielę Święto Świętej Rodziny.
  5. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy udekorowali nasze kościoły na święta Narodzenia Pańskiego i przygotowali szopki. Dziękuję też wszystkim ofiarodawcom na kwiaty i stroiki. Panom z Róży św. Floriana za nowe oświetlenie na krzyżu misyjnym, nową lampę oświetlającą kościół, za zegar do sterowania oświetleniem. Rodzicom dzieci z klasy III za żarówki na kinkietach i żyrandolach w kościele parafialnym. Niech Dziecię Jezus błogosławi !
  6.  „A ty, Betlejem, ziemio Judy, nie jesteś zgoła najlichsze spośród głównych miast Judy, albowiem z ciebie wyjdzie władca, który będzie pasterzem ludu mego Izraela” Z okazji Bożego Narodzenia życzymy, aby nie tylko świąteczne dni, ale również każde kolejne, były przepełnione Pokojem, dawanym ludziom dobrej woli, Miłością, jaką Duch Święty rozlewa w sercu i taką Ufnością, która nigdy nie zawodzi.

Ks. Piotr Stanisz

Ks. Ireneusz Karpiński