1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy ADWENT, a równocześnie nowy rok duszpasterski 2017/2018 pod hasłem: „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym”.
  2. Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Intencje dla róż na ten miesiąc są następujące: Aby osoby starsze, wspierane przez rodziny i przez wspólnoty chrześcijańskie, współpracowały, wykorzystując mądrość i doświadczenie, w przekazywaniu wiary i wychowaniu nowych pokoleń oraz: Za zmarłych w mijającym roku, aby mogli jak najszybciej oglądać Boga twarzą w twarz.
  3. W tym tygodniu wspominamy: poniedziałek – św. Barbarę, w środę – św. Mikołaja, w czwartek – św. Ambrożego, w sobotę – św. Jana Diego.
  4. W czwartek przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze Święte w Mchawie o 10.00 i 17.00, w Roztokach Dolnych o 16.00. W tym dniu odpust w Baligrodzie – suma odpustowa o 11.00.
  5. W przyszłą niedzielę trafią do naszych domów poprzez ministrantów opłatki wigilijne poświęcone w kościele i kalendarze parafialne za dowolną ofiarę.
  6. W zakrystii są do nabycia świece wigilijne w cenie 5 zł.
  7. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie –w poniedziałek o 14.00 z obrzędem sakramentu chrztu świętego i w piątek o 10.00 i o 17.00; w Roztokach Dolnych – w piątek o 16.00;  w Cisowcu –   w sobotę o 17.00.
  8. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła     proszę: w Mchawie – Marzena Smyk, Monika Bieleń, Irena Pawłowska, Bożena Bober; w Roztokach Dolnych – Stanisława Kaczmar i Łucja Chomycz. O posługę kościelnego proszę Pana Władysława Wichryka.
  9. W tym tygodniu przypadają następujące rocznice śmierci:

w poniedziałek: 28 – śp. Marii Osękowskiej

– poniedziałek o 14.00: W intencji dziecka przyjmującego chrzest

– piątek o 10.00: Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla rodziny

o 17.00: O Boże błogosławieństwo dla Piotra Owsianika z okazji 18 Urodzin

– niedziela o 8.00: + Alicja Leicht

o 11.30: + Anna Romaniszyn, + Stanisława, + Michał Wozderewicz

– piątek o 16.00: W intencji sióstr z Róży Niepokalanego Poczęcia NMP

– niedziela o 10.00: + Anna Kwiatanowska – intencja od koleżanek z Roztok Dolnych

– w sobotę o 17.00: O Boże błogosławieństwo dla całej rodziny Potocznych – intencja od Pani

Jadwigi Polak

1. Jutro udaje się do szpitala w Mielcu, w środę będę miał operację stawu biodrowego. Wszystkich gorąco proszę o modlitwę. Na czas mojej nieobecności posługę duszpasterską będzie sprawował ks.Wojciech Szarek z Sanoka Posady. Nie będzie on codziennie. Dlatego intencje przyjęte przeze mnie, które nie będą odprawione w terminie,  odprawię po wyzdrowieniu
  1. Życzę dobrej niedzieli, dobrej współpracy z księdzem Wojciechem i Bożego błogosławieństwa wszystkim.