1. Dziś ministranci dostarczą do naszych domów opłatki wigilijne poświęcone w kościele i kalendarze parafialne.
  2. W zakrystii są do nabycia świece wigilijne w cenie 5 zł.
  3. W liturgii tego tygodnia wspominamy: we wtorek NMP z Guadelupe, w środę – św. Łucję, w czwartek – św. Jana od Krzyża.
  4. W środę jest Dzień Pamięci Ofiar Stanu Wojennego.
  5. W sobotę, 16 grudnia w naszej parafii będzie spowiedź adwentowa. W Mchawie od 10.00 do 12.00, w Roztokach Dolnych od 11.00 do 12.00.
  6. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie –w środę o 16.00 i w sobotę o 9.30; w Roztokach Dolnych – w niedzielę o 10.00; w Cisowcu –   w sobotę o 17.00.
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła     proszę: w Mchawie – Ewa Mołczan, Halina Mazurkiewicz  i Grażyna Zięba; w Roztokach Dolnych – Joanna Galant i Alicja Raczkowska. O posługę kościelnego proszę Pana Józefa Galanta.
  8. W tym tygodniu przypadają następujące rocznice śmierci:

w czwartek: 2 – śp. Emila Kaczmara

w piątek: 4 – śp. Stanisława Sydoryka

w sobotę: 1 – śp. Grzegorza Sitko

1.      Intencje mszalne:

– środa o 16.00: + Jan Hyleński

– sobota o 9.30: + Tomasz, + Anna Mazurkiewicz, + Bronisława Osękowska

– niedziela o 8.00: + Kamilek Mazurkiewicz

o 11.30: + Barbara, + Władysław Skowrońscy

– niedziela o 10.00: + Grzegorz Sitko w 1 rocznicę śmierci – intencja od koleżanek i kolegów

z Mchawy i Orelca

– w sobotę o 17.00: Za parafian

1. Życzę dobrej niedzieli, owocnej spowiedzi adwentowej i Bożego błogosławieństwa wszystkim.