1. Dzisiaj ostatnia niedziela roku liturgicznego przeżywana jest jako Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po sumie przed Najświętszym Sakramentem odmówimy akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Jezusowemu. Za publiczne odmówienie tego aktu można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  2. W poniedziałek wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej; w sobotę święto św. Andrzeja Apostoła.
  3. Następna niedziela to pierwsza niedziela Adwentu. Za tydzień także zmiana tajemnic różańcowych. W przyszłą niedzielę też na Mszy Świętej o godz. 8.00 zostaną pobłogosławione opłatki wigilijne, które dotrą do naszych domów za pośrednictwem ministrantów.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – środa, czwartek, piątek o 16.00 (w poniedziałek i wtorek nie będzie Mszy Świętej ze względu na rekolekcje kapłańskie); w Roztokach Dolnych – w piątek o 15.00; w Cisowcu  – w sobotę o 17.00                            z nabożeństwem do św. Jana z Dukli.
  5. Rocznice śmierci:

– we wtorek: 7 – śp. Zofii Gawłowskiej

– w czwartek: 21 – śp. Władysława Chomycza

– w sobotę: 9 – śp. Bronisława Opara

– w niedzielę: 5 – śp. Marii Małochleb

• Dziękuję za posprzątanie kościoła. O tę posługę w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Magdalena Święch, Małgorzata Owsianik, Justyna Pelc; w Roztokach Dolnych – Danuta Pelc, Elżbieta Skiba. O posługę kościelnego proszę Pana Dariusza Sawka.
  • Intencje mszalne:

– poniedziałek na rekolekcjach: + Katarzyna Podgórska

– wtorek na rekolekcjach: + Krzysztof Balwierczak

– środa o 16.00: + Maria, + Piotr Zięba

– czwartek o 16.00: + Maria Piekutowska

– intencja od sąsiadki Teresy

– piątek o 16.00: + Maria Piekutowska

– intencja od sąsiadki Ireny

– niedziela o 8.00: + Czesława Mielnik, + Zbigniew Owsianik

– intencja od Urszuli z rodziną

o 11.30: + Julian, + Eugeniusz, + Dariusz Gawłowscy

– piątek o 15.00: + Anna, + Michał Kwiatanowscy

– niedziela o 10.00: + Ryszard Wojtowicz w 18 rocznicę śmierci,

+ Zofia Marczyk

– sobota o 17.00: Za zmarłych wspomnianych w wypominkach

8. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.