1. Dziś Święto Chrztu Pańskiego – zakończenie okresu Narodzenia Pańskiego. Kolędy tradycyjnie śpiewamy do 2 lutego.
  2. W czwartek wspomnienie św. Antoniego, opata – odpust w Lesku o 17.00.
  3. W piątek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  4. W sobotę wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, patrona archidiecezji przemyskiej.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek, wtorek, środę i piątek o 15.00,           w czwartek o 15.30; w Roztokach Dolnych – w przyszłą niedzielę o 10.00; w Cisowcu – w sobotę o 17.00.
  6. Wizyta duszpasterska: w poniedziałek od Państwa Czesławy i Józefa Mamrot do Państwa Kamili i Radosława Gawłowskich, we wtorek od Państwa Agaty i Grzegorza Stemberskich do Państwa Justyny i Marcina Pelc, w środę od Państwa Teresy i Jana Osękowskich do Pana Czesława Siekaniec, w piątek od Pani Anieli Gawłowskiej do Państwa Aliny i  Jerzego Pastuszak. W sobotę od Państwa Marii i Józefa Pietrów do Państwa Moniki Żaba i Romana Janas.               W poniedziałek, wtorek, środę i piątek Kolęda od 15.30, w sobotę od 9.30.
  7. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie kościoła, które złożyli Państwo: Małgorzata i Grzegorz Urban, Stefania Zaremba, Maria Gawłowska, Bronisława i Stanisław Siekaniec, Józef Zaremba, Iwona i Stanisław Owsianik, Michalina i Leszek Korab, Czesława i Jan Baryła.
  8. Rocznice śmierci:

w środę: 9 – śp. Zbigniewa Owsianika

w czwartek: 1 – śp. Michała Kwiatanowskiego

w piątek: 11 – śp. Weroniki Wilk

10 – śp. Anny Kaczmar

w sobotę: 13 – śp. Zbigniewa Szeligi

3 – śp. Katarzyny Osękowskiej

w niedzielę: 29 – śp. Katarzyny Dacko

1. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Bożena Osękowska, Ewa Ukleja, Monika Ukleja; w Roztokach Dolnych – Sylwia Sowa, Elżbieta Lubińska. O posługę kościelnego proszę Pana Zbigniewa Kaczmara.
  2.  Intencje mszalne:

– poniedziałek o 15.00: + Bronisław Barański – intencja od Anny Prystasz

– wtorek o 15.00: + Władysław Zając

– środa o 15.00: W intencji uczestników pielgrzymki do Częstochowy w październiku ubiegłego

roku

– czwartek o 15.30: + Kamilek Mazurkiewicz

– piątek o 15.00: + Bronisław Barański – intencja od Małgorzaty Andrzejewskiej

– niedziela o 8.00: + Genowefa, + Stanisław, + Jan Wilczyńscy

o 11.30: + Anna, + Ignacy, + Stanisław Bończak

– niedziela o 10.00: + Zofia Marczyk – intencja od Krystyny i Ryszarda Opar

– sobota o 17.00: + Zbigniew Szeliga w 13 rocznicę śmierci

1. W środę odbył się pogrzeb naszej parafianki śp. Zofii Kaleta. Polecajmy ją Bożemu miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie….