1. Dzisiejszą Niedzielą Palmową rozpoczęliśmy Wielki Tydzień. Starajmy się go przeżyć jak najlepiej.
  2. Msze Święte w Mchawie w poniedziałek i wtorek o 18.00, w środę o 9.00.
  3. Wielki Czwartek – Msza Wieczerzy Pańskiej w Roztokach Dolnych o 16.30, w Mchawie o 18.00. Potem adoracja Pana Jezusa w tabernakulum do 21.00.
  4. Wielki Piątek – Droga Krzyżowa w Mchawie o 15.00, Nabożeństwo Męki Pańskiej w Roztokach Dolnych o 16.30,  w Mchawie o 18.00. Od 8.00 rano można adorować Pana Jezusa   w tabernakulum. W tym dniu obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych i trzy posiłki (w tym jeden do syta). Po wieczornym nabożeństwie adoracja Pana Jezusa w Grobie do 21.00.
  5. Wielka Sobota – adoracja Pana Jezusa w Grobie od 8.00. Liturgia wielkosobotnia rozpocznie się w Roztokach Dolnych i w Mchawie o 18.30. Nie będzie obrzędu poświęcenia ognia. Poświęcenie pokarmów wielkanocnych w tym roku będzie na zewnątrz kościoła. W Mchawie o 9.00, 11.00 i 12.00, w Roztokach Dolnych i w Cisowcu o 10.00.
  6. W czasie adoracji bardzo proszę, aby cały czas ktoś był. Nie będę wyznaczał rejonami, lepiej dogadać się między sobą.
  7. Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – Rezurekcja w Roztokach Dolnych  i w Mchawie o 6.00. Później będą jeszcze Msze Święte w Mchawie i Cisowcu o 11.30.
  8. Poniedziałek Wielkanocny – Msze Święte jak w każdą niedzielę.
  9. W piątek przypada 16 rocznica śmierci św. Jana Pawła II. Nabożeństwo do św. Jana Pawła II będzie w sobotę, 10 kwietnia   o 18.00.
  10. Chorych z posługą sakramentalną będę odwiedzał w poniedziałek od godziny 10.00.
  11. Według nowych obostrzeń w kościele może być jedna osoba na 20 metrów kwadratowych w odstępie jeden od drugiego 1,5 m.
  12. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła          i przygotowanie Grobu Pańskiego proszę Panie: w Mchawie w środę o 16.00 – Magdalena Stach, Czesława Mamrot, Anna Herbetko, Maria Barańska, Teresa Zabawska, Małgorzata Gawłowska, Stanisława Gaber; w sobotę po nabożeństwie wieczornym proszę Panie: Marzena Maciosz, Czesława Baryła, Magdalena Baryła, Kamila Gawłowska; w Roztokach Dolnych – Dorota Dereń, Danuta Bolesławska, Stanisława Kaczmar, Łucja Chomycz. O posługę kościelnego proszę Pana Roberta Pietrów.

– poniedziałek o 18.00: + Józef Koza  – intencja od sąsiadów z bloku

– wtorek o 18.00: + Jan, + Wilhelm Hyleński, + Artur Mycio

– środa o 9.00: + Agnieszka Antolak – intencja od kuzyna Roberta

– czwartek o 18.00: + ks. Tomasz Kość, + ks. Tomasz Zięba