1. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego. Zachęcam do częstego odmawiania koronki do Bożego Miłosierdzia, zwłaszcza teraz   w czasie pandemii. Przypominam, że codziennie możemy zyskać odpust zupełny odmawiając koronkę w kościele czy kaplicy przed Najświętszym Sakramentem. Kościoły nadal cały dzień są otwarte. Chorzy ten odpust mogą zyskiwać poza kościołem, w domu.
  2. W czwartek Uroczystość św. Wojciecha – Patrona Polski.        W sobotę święto św. Marka, Ewangelisty.
  3. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do soboty o 18.00. W sobotę będzie to już Msza Święta niedzielna; w Roztokach Dolnych – w niedzielę o 10.00;  w Cisowcu – w sobotę o 17.00.
  4. Rocznice śmierci:

– w środę: 5 – śp. Anieli Wozderewicz

– w sobotę: 25 – śp. Józefa Osękowskiego

• Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła proszę Panie: w Mchawie – w poniedziałek o rozebranie Bożego Grobu i posprzątanie w sobotę: Bożena Bober, Irena Pawłowska, Monika Żaba; w Roztokach Dolnych – Zofia Syma, Alicja Choma. O posługę kościelnego proszę Pana Roberta Pietrów.
  • Intencje mszalne:

Mchawa:

– poniedziałek o 18.00: + Piotr Podgórski– intencja od rodziny Siekaniec

– wtorek o 18.00: + Piotr Podgórski– intencja od Anieli Gawłowskiej

– środa o 18.00: + Piotr Podgórski – intencja od Małgorzaty i Czesława Gawłowskich

– czwartek o 18.00: + Wojciech

– piątek o 18.00: + Maria, + Marian, + Janusz Barańscy

– sobota o18.00: O ustanie pandemii

– niedziela o 8.00: + Piotr Podgórski– intencja od wnuka Sylwka z Adrianą

o 11.30: + Aniela, + Ewa Wozderewicz

Roztoki Dolne:

– niedziela o 10.00: + Tekla, + Marian Kita

Cisowiec:

– sobota o 17.00: Za parafian

7. Wszystkim życzę miłej niedzieli, zdrowia, pokoju ducha i błogosławionego tygodnia.