1. Dzisiejszą Niedzielą Bożego Miłosierdzia rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Za odmówienie Koronki do Bożego Miłosierdzia codziennie możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  2. W środę przypada 1055 rocznica Chrztu Polski.
  3. W tym tygodniu w środę o 16.30 proszę dzieci z klasy III na próbę przed I Komunią Świętą.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do soboty o 18.00 (to Msza Święta niedzielna), w sobotę też Msza Św. o 15.00 z obrzędem chrztu świętego; w Roztokach Dolnych – w piątek o 17.00; w Cisowcu – w sobotę o 17.00.
  5. Ze względu na istniejącą nadal pandemię, proszę o składkę na cele kościoła wpłacić za pierwsze półrocze 2021 w kopertach na tacę   w kwocie 100 zł.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. o tę posługę w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Elżbieta Bilanycz, Janina Ryznar, Irena Osękowska; w Roztokach Dolnych – Danuta Pelc, Elżbieta Skiba. O posługę kościelnego proszę Pana Zbigniewa Pelc.

– poniedziałek o 18.00: + Józef Koza – intencja od Grażyny i Stanisława Roś

– wtorek o 18.00: + Jan Hyleński, + Artur Mycio

– środa o 18.00: O Boże błogosławieństwo dla Czesławy

i Bronisława Bończak z okazji 50 rocznicy ślubu

– czwartek o 18.00: + Marek Mazurkiewicz

– intencja od rodziny Bujnowicz i Przybyłowskich

– piątek o 18.00: + Aniela Gawłowska– intencja od Starosty, Wicestarosty i pracowników Starostwa Powiatowego w Lesku

– sobota o 15.00: W intencji dziecka przyjmującego chrzest

o 18.00: + Kamilek Mazurkiewicz

– niedziela o 8.00:  + Aniela Gawłowska – intencja od Starosty, Wicestarosty i pracowników Starostwa Powiatowego w Lesku

o 11.30: + Marek Mazurkiewicz

– intencja od Ireny i Marka Osękowskich

– piątek o 17.00: + Kazimiera Sowa

– intencja od Katarzyny Roś z rodziną

– niedziela o 10.00: + Anna Andruch

– sobota o 17.00: Za parafian

9. Wszystkim życzę miłej niedzieli, smacznego obiadu i błogosławionego tygodnia.