1. Dziś Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Jest to także Dzień Życia Konsekrowanego. Modlimy się w intencji zakonów żeńskich i męskich oraz            o powołania do zgromadzeń zakonnych. Dzisiaj też zmiana tajemnic różańcowych.
  2. W dniu dzisiejszym dzieci i młodzież z naszej szkoły biorą udział w Bieszczadzkim Przeglądzie Kolęd i Pastorałek              w Wołkowyi.
  3. W poniedziałek wspomnienie św. Błażeja i błogosławieństwo jabłek; w środę zaś wspomnienie św. Agaty i błogosławieństwo chleba, soli i wody. W czwartek wspomnienie św. Pawła Miki      i Towarzyszy.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą. Chorych z posługą sakramentalną będę odwiedzał od godz. 9.00.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 17.00; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek               i w piątek  o 16.00; w Cisowcu – w sobotę o 17.00.
  6. Rocznice śmierci:

– we wtorek: 1 – śp. Artura Mycio

– w środę: 23 – śp. Katarzyny Osękowskiej

– w czwartek: 18 – śp. Anny Dacko

– w sobotę: 7 – śp. Katarzyny Stach

– w niedzielę: 18 – śp. Tomasza Zabawskiego

• Dziękuję za posprzątanie kościoła. O rozebranie szopki                i choinek oraz posprzątanie kościoła proszę Panie: w Mchawie – Magdalena Baryła, Kamila Gawłowska, Małgorzata Zięba, Ewa Osękowska, Irena Osękowska, Elżbieta Bilanycz;              w Roztokach Dolnych – Danuta Pelc, Elżbieta Skiba, Zofia Syma, Alicja Choma. O posługę kościelnego proszę Pana Mirosława Skibę.
  • Intencje mszalne:

Mchawa:

– poniedziałek o 17.00: + Maria Piekutowska

– intencja od Krystyny Magdziarczyk z rodziną z Wańkowej

– wtorek o 17.00: + Artur Mycio w 1 rocznicę śmierci

– intencja od rodzeństwa

– środa o 17.00: + Stanisława, + Michał Rohacz

– intencja od siostry Zofii z rodziną

– czwartek o 17.00:

– piątek o 17.00: + Maria Piekutowska

– intencja od rodziny Pietryków i Wolaninów

– niedziela o 8.00: + Katarzyna, + Stanisław Gawłowscy

o 11.30: + Maria Piekutowska

– intencja od Anny i Wojciecha Borgosz

Roztoki Dolne:

– poniedziałek o 16.00: + Anna, + Michał Kwiatanowscy

– piątek o 16.00: + Anna, + Michał Kwiatanowscy

– niedziela o 10.00: O zdrowie i Boże błogosławieństwo

dla Franusia i Tymusia

Cisowiec:

– sobota o 17.00: Za parafian

•  Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.