1. Dziś Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Naszego Kościoła, czyli dzień, w którym wspominamy jak ten budynek został przeznaczony na sprawowanie kultu Bożego.

2. W środę Święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusz, którzy głosili Ewangelię w różnych krajach świata i ponieśli śmierć męczeńską. W tym też dniu nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. Za tydzień Uroczystość Wszystkich Świętych. Z tej racji zmiana tajemnic różańcowych i adoracja Najświętszego Sakramentu zostaje przeniesiona na drugą niedzielę listopada – 8 listopada. Msze Święte w Uroczystość Wszystkich Świętych jak w każdą niedzielę. Procesja żałobna na cmentarz w Mchawie po sumie, w Roztokach Dolnych po Mszy Świętej o godz. 9.45,       w Cisowcu w sobotę o godz. 15.00.

4. Wyłożone są karteczki na wypominki, które będą czytanie od 3 listopada przez cały miesiąc po każdej Mszy Świętej,                 a Msze Święte za zmarłych wspomnianych w tych wypominkach będą odprawione:

w Mchawie: 1 listopada o 11.30, 2 listopada o 9.00 i 17.00, 20 listopada o 16.00, 27 listopada o 16.00;

w Roztokach Dolnych: 1 listopada o 9.45, 2 listopada o 11.00,  10 listopada o 15.00, 17 listopada o 15.00, 26 listopada o 15.00;

w Cisowcu: 31 października o 15.00, 7 listopada o 16.00,  14 listopada o 16.00, 21 listopada o 16.00.

1. W miesiącu listopadzie można zyskać odpusty, o których wspomnimy sobie w przyszłą niedzielę.                                            Dlatego okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą.

2. Msze Święte w tym tygodniu i modlitwa różańcowa będą: w Mchawie – od wtorku do piątku o godz. 17.00,                                   w niedzielę o 8.00 i 11.30; w Roztokach Dolnych – we wtorek i czwartek o 16.00, w niedzielę o 9.45;                                                 w Cisowcu – w sobotę o 15.00 (będzie to już Msza Święta z Uroczystości Wszystkich Świętych i procesja żałobna na cmentarz).

3. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w Mchawie w tym tygodniu proszę Państwa:                                   Tadeusz Miller, Dariusz Miller i Artur Antolak. W Roztokach Dolnych: Iwona Bończak  i Anna Bończak.                                  Panu Januszowi Ukleja dziękuję za ofiarę złożoną na potrzeby kościoła parafialnego.

4. W tym tygodniu przypada:

– w poniedziałek: 16 rocznica ślubu Marii i Marka Janusz

– we wtorek: 31 rocznica ślubu Janiny i Tadeusza Ryznar

14 rocznica ślubu Sylwii i Zenona Gawłowskich

– w środę: 26 rocznica ślubu Łucji i Zenona Skowrońskich

oraz:

– w czwartek: 22 rocznica śmierci śp. Tekli Kaczmar

– wtorek o 17.00: O Boże błogosławieństwo dla Sylwii i Zenona

Gawłowskich w 14 rocznicę ślubu oraz dla ich dzieci

Roztoki D. o 16.00: Za parafian

– środa o 17.00:  + Wojciech

– czwartek o 17.00: + Maria, + Andrzej Barańscy

Roztoki D. o 16.00: Za parafian

– piątek o 17.00:  + Janusz Barański

– w sobotę Cisowiec o 15.00: Za zmarłych

– niedziela o 8.00: + Antoni, + Emilia, + Rozalia Barańscy

o 11.30: Za zmarłych

Roztoki Dolne o 9.45: Za zmarłych

1. Wszystkim życzę miłej niedzieli i wielu łask Bożych w nowym   tygodniu.