1. Dziś Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Za wspólne odmówienie aktu poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Jezusowemu można dziś zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  2.  Przyszła niedziela jest pierwszą niedzielą Adwentu i rozpoczyna nowy rok liturgiczny.
  3.  Msze Święte w tym tygodniu będą: w Mchawie – w czwartek i piątek o 16.00; w poniedziałek, wtorek i środę Mszy Świętej nie będzie ze względu na rekolekcje kapłańskie, w których będę uczestniczył w Myczkowcach. W razie konieczności proszę kontaktować się ze mną telefonicznie. W Roztokach Dolnych – w czwartek o 15.00 i w niedzielę o 10.00. W Cisowcu – w sobotę o 16.00.
  4.  Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie kościoła parafialnego, które złożyli Państwo: Bogdan Drzazga, Bronisław Zięba, Zbigniew Podgórski, Tadeusz Ryznar, Anna Rędziniak, Maria Kopczyńska oraz anonimowej osobie za ofiarę złożoną na potrzeby kościoła parafialnego.
  5.  Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w Mchawie w tym tygodniu proszę Państwa: Henryk Kawałek, Łukasz Kawałek i Tomasz Kawałek. W Roztokach Dolnych: Stanisława Kaczmar i Łucja Chomycz.
  6.  W tym tygodniu przypada:
    – w poniedziałek: 60 rocznica ślubu Zofii i Jana Zarzyckich
    oraz:
    – we wtorek: 11 rocznica śmierci śp. Stanisława Zięby
    – w czwartek: 3 rocznica śmierci śp. Zofii Gawłowskiej
    – w sobotę: 17 rocznica śmierci śp. Władysława Chomycz
  7.  Intencje mszalne:
    – poniedziałek, wtorek i środa na rekolekcjach: Za parafian
    – czwartek o 16.00: W intencji Zofii i Jana Zarzyckich z okazji
    60 rocznicy ślubu – o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej
    Roztoki D. o 15.00: Za zmarłych
    – piątek o 16.00: Za zmarłych wspomnianych w tegorocznych wypominkach
    – Cisowiec w sobotę o 16.00: Za zmarłych
    – niedziela o 8.00: + Tadeusz Kaleta
    o 11.30: + Władysław Chomycz w 17 rocznicę śmierci
    Roztoki Dolne o 10.00: + Katarzyna, + Jan Kwiatanowscy
  8. Wszystkim życzę miłej niedzieli i wielu łask Bożych w nowym tygodniu.