1.  Dzisiaj w naszym parafialnym kościele pali się świeca jubileuszowa 1050-lecia chrztu Polski. Będzie ona zapalana zawsze w trzecią niedzielę miesiąca i wtedy będą kazania chrzcielne.
  2. W środę przypada rocznica święceń biskupich, a we czwartek dzień imienin biskupa Adama Szala.
  3. W środę też w godzinach przedpołudniowych odwiedzę z posługą sakramentalną chorych.
  4.  Czwartek jest dniem oczekiwania na Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Wieczorem zasiadamy do wigilijnej wieczerzy. Przeżyjmy ten wieczór na modlitwie, czytaniu Pisma Świętego, śpiewaniu kolęd. Pasterka w Cisowcu o 21.00, w Roztokach Dolnych o 22.30, w Mchawie o 24.00.
  5. W piątek Uroczystość Narodzenia Pańskiego, w sobotę – Święto Świętego Szczepana. W sobotę błogosławieństwo owsa. W niedzielę – Święto Świętej Rodziny.
  6.  Msze Święte w tym tygodniu będą w Mchawie: poniedziałek o 17.00, w środę o 16.00, w czwartek o 8.30 i Pasterka o północy, w piątek i sobotę o 8.00 i 11.30; w Roztokach Dolnych: w czwartek o 22.30, w piątek i sobotę o 10.00; w Cisowcu: w czwartek o 21.00.
  7. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie kościoła parafialnego, które złożyli Państwo: Krystyna i Piotr Wilczyńscy, Roman Pawłowski, Józef Zabawski, Małgorzata i Jan Zięba, Piotr Podgórski, Aniela Chomycz, Władysław Kochanowski, Teresa i Jan Osękowscy, Halina i Lucjan Mazurkiewicz, Alina i Jerzy Pastuszak.
  8. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O pomoc w dekoracji kościoła na święta i o posprzątanie kościoła proszę Państwa: Leszek Przybyłowski, Grzegorz Urban, Sylwester Chorzępa, Tadeusz Owsianik, Robert Owsianik, Bogdan Drzazga, Bronisław Zięba, Antoni Zięba, Lucjan Mazurkiewicz. W Roztokach Dolnych: Maria Kaczmar, Krystyna Raczkowska, Janina Podsobińska, Jolanta Łuczejko.
  9.  W tym tygodniu przypada:
    – w poniedziałek: 18 rocznica ślubu Wandy i Władysława Mazurkiewicz
    – w sobotę: 51 rocznica ślubu Zofii i Tomasza Herbetko
    45 rocznica ślubu Marty i Kazimierza Strzyż
    39 rocznica ślubu Danuty i Ignacego Suchowieckich
    34 rocznica ślubu Marii i Zbigniewa Kaczmar
    17 rocznica ślubu Lucyny i Stanisława Kurek
    13 rocznica ślubu Doroty i Dariusza Miller
    oraz:
    – we wtorek: 13 rocznica śmierci śp. Anastazji Przykania
    5 rocznica śmierci śp. Mariana Kita
    – w czwartek: 1 rocznica śmierci sp. Antoniego Bończak
  10.  Intencje mszalne:
    – poniedziałek o 17.00: + Jan, + Maria, + Jadwiga
    – środa o 16.00: W intencji Judyty i Karola Franke w 1 rocznicę ślubu – intencja od babci Bronisławy
    – czwartek o 8.30: + Ewa, + Antoni Wołoszyn
    o 24.00: 1. Za parafian
    2. + Adolf Pikuła
    Cisowiec o 21.00: Za mieszkańców Cisowca
    Roztoki Dolne o 22.30: + Antoni Bończak w 1 rocznicę śmierci
    – piątek o 8.00: + Maria Barańska
    o 11.30: + Piotr Stemberski
    Roztoki Dolne o 10.00: O Boże błogosławieństwo dla Rodziny Czesławy i Jana Kaczmar
    – sobota o 8.00: + Arek Siekaniec
    o 11.30: + Maria, + Piotr Zięba
    Roztoki Dolne o 10.00: W intencji Marii i Franciszka Dziubak w 50 rocznicę ślubu
    – niedziela o 8.00: + Katarzyna Podgórska,
    + Bronisława, + Józef Zawilińscy
    o 11.30: + Tadeusz Kaleta
    Roztoki Dolne o 10.00: + Zofia, + Mieczysław Dereń
  11. Solenizantom i jubilatom przekazujemy najserdeczniejsze życzenia,
    a wszystkim Bożego błogosławieństwa.