1. Dziś z racji liturgicznego wspomnienia świętych Joachima i Anny, Rodziców NMP – jest to dzień modlitwy za rodziców i ludzi starszych.              W naszym dekanacie dziś odpust w Hoczwi o godz. 12.00.
  2. Dziś także błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych. Na parkingu zbiórka do puszek na środki transportu dla misjonarzy.
  3. W przyszłą niedzielę, 2 sierpnia w kościele parafialnym jest możliwość zyskania odpustu zupełnego „Porcjunkuli”.                                                     Za tydzień też adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych.
  4. W liturgii Kościoła czcimy w tym tygodniu: w środę – św. Martę; w piątek – św. Ignacego z Loyoli; w sobotę – św. Alfonsa Marię Liguoriego.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: od poniedziałku do czwartku o godz. 18.00, w piątek rano o godz. 8.00.                                                                             W sobotę Msza Święta w Cisowcu o godz. 18.00.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Państwa: Krzysztof Wajda, Ignacy Suchowiecki,                           Józef Zabawski i Grzegorz Stemberski.
  7. W tym tygodniu przypada:

– w sobotę: 26 rocznica śmierci śp. Piotra Zięby

– poniedziałek o 18.00: + Honorata, + Tomasz Pietrów – intencja  od córki z rodziną

– wtorek o 18.00: + Wiktoria, + Ludwik, + Władysław Kucharyk, + Anna Bindasz

– środa o 18.00: + Arek Siekaniec w 3 rocznicę śmierci

– czwartek o 18.00: + + Bronisława, + Piotr Barańscy

– piątek o 8.00: + Tekla, + Jan Osieccy

– niedziela o 8.00: + Maria, + Stanisław Gawłowscy – intencja od Jana z rodziną

o 11.30: + Arek Siekaniec

Msza Święta za parafian w sobotę w Cisowcu o 18.00.

1.  Wszystkim życzę miłej niedzieli i wielu łask Bożych w nowym

tygodniu oraz miłego wypoczynku przebywającym na wakacjach

i urlopach.

Ogłoszenia duszpasterskie                                                                  2015-07-26

17  Niedziela  Zwykła

1. Dziś z racji liturgicznego wspomnienia świętych Joachima i Anny, Rodziców NMP – jest to dzień modlitwy za rodziców i ludzi starszych.             W naszym dekanacie dziś odpust w Hoczwi o godz. 12.00.
  3. W przyszłą niedzielę, 2 sierpnia w kościele parafialnym jest możliwość zyskania odpustu zupełnego „Porcjunkuli”.                                                      Za tydzień też adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych.
  5. Msza Święta w Roztokach Dolnych: w przyszłą niedzielę o 10.00.
  6. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: Janina Podsobińska i Jolanta Łuczejko.
  7. W tym tygodniu przypada:

– niedziela o 10.00: + Anna, + Aleksander, + Mikołaj Jurcaba

1.   Wszystkim życzę miłej niedzieli i wielu łask Bożych w nowym

tygodniu oraz miłego wypoczynku przebywającym na wakacjach

i urlopach.

Ogłoszenia duszpasterskie                                                                  2015-07-26

17  Niedziela  Zwykła

3. W przyszłą niedzielę, 2 sierpnia w kościele parafialnym jest możliwość zyskania odpustu zupełnego „Porcjunkuli”.                                                     Za tydzień też adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. Msza Święta w Cisowcu będzie w sobotę, 1 sierpnia o godz. 18.00. Wtedy też zmiana tajemnic różańcowych.
  6. W tym tygodniu przypada:

– w sobotę: 26 rocznica śmierci śp. Piotra Zięby

1. Wszystkim życzę miłej niedzieli oraz wielu łask Bożych w nowym tygodniu, a przebywającym na wakacjach i urlopach owocnego wypoczynku.