Drodzy Parafianie ! Na kwarantannie pozostaję do 9 listopada włącznie. Do tego czasu wszystkie Msze Święte będę odprawiał na plebanii. Dlatego też nie będzie w tym miesiącu nabożeństwa do św. Jana Pawła II. Na przyszłą niedzielę postaram się o zastępstwo, choć powiem szczerze, nie jest to proste, bo i wielu księży leży z gorączką. Proszę Was wszystkich o modlitwę w mojej intencji, abym mógł powrócić do zdrowia i pełni sił. Przechodzę tę chorobę nie lekko; jest trudno. Ale taka jest wola Pana. Jeszcze raz proszę o modlitwę. Ja codziennie do soboty włącznie odprawiam Msze Święte w intencji zmarłych wspomnianych w wypominkach i w intencji wszystkich parafian. Modlę się też za wszystkich chorych, a szczególnie tych, którzy i w naszej parafii mają wynik dodatni i trwają w kwarantannie. Wszystkim Wam błogosławię !

ks. Ireneusz