Ołtarz mszalny będzie u Państwa Łucji i Zenona Skowrońskich. O pomoc im w przygotowaniu tego ołtarza proszę Państwo: Bernadeta i Zdzisław Pelc, Edyta i Łukasz Kawałek, Justyna i Tomasz Kawałek, Agata i Tomasz Prystasz.

I ołtarz koło Państwa Renaty i Leszka Przybyłowskich – o pomoc proszę Państwa: Martyna i Radosław Bujnowicz, Małgorzata i Grzegorz Urban, Liliana i Sylwester Chorzępa.

II ołtarz koło szkoły proszę o przygotowanie Państwa: Agnieszka i Marcin Szeliga, Anna Szeliga, Teresa Pagacz, Andrzej Kliszcz.

III ołtarz koło Państwa Ewy i Ryszarda Mołczan – o pomoc proszę Państwa: Maria i Jan Mycio, Stanisława i Adam Zawilińscy, Halina i Lucjan Mazurkiewicz.

IV ołtarz koło kościoła proszę o przygotowanie Państwa: Elżbieta i Andrzej Osękowscy, Krystyna i Edward Kuzio, Beata i Jan Siekaniec, Wioletta i Krzysztof Siekaniec.