W sobotę, 28 marca w południe proszę wszystkich mieszkańców parafii o modlitwę Anioł Pański w intencji oddalenia od nas epidemii koronawirusa. Także o 12.00 wyjadę z kościoła odkrytym autem z Najświętszym Sakramentem i będę jeździł po całej parafii błogosławiąc nasze zagrody.Najpierw pojadę Mchawką do Kielczawy, potem do Roztok Dolnych, wrócę Mchawką i pojadę do Cisowca, po Cisowcu będę jechał drogą nad rzeką, następnie na Równię, koło szkoły w kierunku Państwa Owsianików i na końcu drogą wzdłuż wioski. Jeśli ktoś może niech wyjdzie przed dom i otrzyma błogosławieństwo.

Wszystkim parafianom życzę zdrowia i opieki Bożej Opatrzności. Trwajmy na modlitwie.

Niech Was błogosławi Bóg Ojciec i Syn, i Duch Święty.

ks. Ireneusz.

Ps. Na czas trwania epidemii w kościele parafialnym w każdą sobotę o 18.00 będzie Msza Święta niedzielna.