W dniu 29 września zmarła śp. Krystyna Burczak w wieku 77 lat. Modlitwa różańcowa za zmarłą będzie w czwartek (30 września) o 18.00 w kaplicy przedpogrzebowej w Mchawie i w piątek (1 października) o 13.00 w kościele parafialnym. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w piątek o 14.00 w kościele parafialnym w Mchawie.

Rodzinie zmarłej składamy wyrazy współczucia. Zmarłą Krystynę polecamy Bożemu Miłosierdziu:

Wszechmogący Boże, pokornie Cię błagamy, † okaż miłosierdzie Twojej służebnicy Krystynie, którą na tym świecie zaliczyłeś do Twojego ludu, * i przyjmij ją do grona Twoich Świętych w królestwie pokoju i światła. Przez naszego Pana Jezusa Chrystusa, Twojego Syna, † który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, * Bóg, przez wszystkie wieki wieków. Amen.

Wieczny Odpoczynek racz Jej dać Panie…