Dzisiaj, 20 października o godz. 14.00 zmarł śp. Tadeusz Potoczny w wieku 66 lat. Modlitwa różańcowa za zmarłego będzie w czwartek i piątek o 18.00 w kościele św. Jana z Dukli w Cisowcu oraz w sobotę o 12.00. Obrzędy pogrzebu, Msza Święta za zmarłego Tadeusza i odprowadzenie na miejsce wiecznego spoczynku rozpocznie się w sobotę (23 października) o godzinie 13.00 w kościele w Cisowcu.

Żonie, dzieciom i wnukom oraz najbliższej rodzinie składamy najszczersze wyrazy współczucia.

Wszechmogący Boże, pokornie Cię błagamy, † okaż miłosierdzie Twojemu słudze Tadeuszowi, którego na tym świecie zaliczyłeś do Twojego ludu, * i przyjmij go do grona Twoich Świętych w królestwie pokoju i światła. Przez naszego Pana Jezusa Chrystusa, Twojego Syna, † który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, * Bóg, przez wszystkie wieki wieków. Amen.

Wieczny Odpoczynek racz Mu dać Panie…