1. Msze Święte w tym  tygodniu: w Mchawie – w środę, czwartek, piątek i sobotę o 18.00, w sobotę też Msza Święta z udzieleniem sakramentu chrztu o 15.30; w Roztokach Dolnych –  w środę i piątek o 17.00; w Cisowcu –  w sobotę o 17.00.
  2. W sobotę zapraszam na nabożeństwo do św. Jana Pawła II  o 18.00, po nabożeństwie Msza Święta niedzielna.
  3. Najbliższa  Niedziela to Niedziela Miłosierdzia Bożego. Po każdej Mszy Świętej odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia. W tym dniu odpust w Baligrodzie. Także w niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. W niedzielę Miłosierdzia Bożego zbiórka ofiar do puszki na Caritas.
  4. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła          proszę Panie: w Mchawie – Małgorzata Zięba, Ewa Osękowska, Irena Osękowska; w Roztokach Dolnych – Joanna Galant, Alicja Raczkowska. O posługę kościelnego proszę Pana Kazimierza Raczkowskiego.

– środa o 18.00: + Józef Koza – intencja od rodziny Typrowiczów z Leska

– czwartek o 18.00: + Aniela Gawłowska – intencja od Alicji i Władysława Cienki

– piątek o 18.00: + Józef Koza – intencja od rodziny Siekaniec

– sobota o 15.30: W intencji dziecka przyjmującego chrzest

o 18.00: W intencjach nowennowych

– niedziela o 8.00: + Józef Koza – intencja od rodziny Baryła

o 11.30: O Boże błogosławieństwo dla Iwony i Stanisława

Owsianik z okazji 30 rocznicy ślubu

– środa o 17.00: + Tekla, + Marian Kita

– piątek o 17.00: + Kazimiera Sowa– intencja od SS. Dominikanek z Białej Wyżnej

– niedziela o 10.00: + Maria, + Mieczysław Komada

– sobota o 17.00: + Bogdan Strzyż

6. Wszystkim życzę Bożego błogosławieństwa i nadal radosnego świętowania Zmartwychwstania Chrystusa.