Odpust w Cisowcu

Dnia 3 lipca 2022 r. w Cisowcu odbył się odpust ku czci św. Jana z Dukli. Mszę Św. odprawił ks. prałat Wojciech Szlachta Kustosz Sanktuarium MB Pięknej Miłości z Polańczyka.

Czytaj dalej →

Bierzmowanie

Dnia 18 czerwca młodzież z klasy VIII przyjęła sakrament bierzmowania. Sakramentu tego w kościele parafialnym udzielił J. E. Ks. Abp senior Józef Michalik.

Czytaj dalej →

Boże Ciało 2022 w Roztokach Dolnych

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, rozpoczęła się Mszą Św. u państwa Joanny i Józefa Galant. Następnie uczestnicy ruszyli w procesji do czterech ołtarzy. 

Czytaj dalej →

Odpust w Roztokach Dolnych

W dniu 29 września 2020 r. w Roztokach Dolnych odbył się Odpust ku czci św. Michała Archanioła. Mszy Świętej przewodniczył i kazanie wygłosił ks.Tomasz Podolak – wikariusz z Hoczwi.

Czytaj dalej →

Odpust ku czci Boga Ojca

W dniu 19 sierpnia 2020 r. odbył się w Mchawie odpust ku czci Boga Ojca. Mszy polowej przy kaplicy przewodniczył ks. Marcin Piliszko – wikariusz z Wołkowyji.

Czytaj dalej →

Boże Ciało 2020 w Cisowcu

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, rozpoczęła się Mszą Św. u państwa Anny i Stanisława Janusz. Następnie uczestnicy ruszyli w procesji do czterech ołtarzy.

Czytaj dalej →

Uroczystość Wszystkich Świętych

Uroczystość Wszystkich Świętych – procesje żałobne w Roztokach Dolnych i Mchawie.

Czytaj dalej →

Odpust ku czci Boga Ojca

W dniu 19 sierpnia 2019 r. odbył się w Mchawie odpust ku czci Boga Ojca. Mszy polowej przy kaplicy przewodniczył ks.Łukasz Mroczek.

Czytaj dalej →

Boże Ciało 2019

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, rozpoczęła się Mszą Św. u państwa Iwony i Wiesława Bończak. Następnie uczestnicy ruszyli w procesji do czterech ołtarzy: I- u Anny i Ryszarda Kaczmar, II – u Janiny i Wojciecha Podsobińskich, III – u Alicji i Grzegorza Choma, IV…

Czytaj dalej →

Wielkanoc 2019

Alleluja Jezus żyje!!!

Czytaj dalej →

Page 1 of 5 1 2 3 4 5