Odpust w Roztokach Dolnych

W dniu 29 września 2020 r. w Roztokach Dolnych odbył się Odpust ku czci św. Michała Archanioła. Mszy Świętej przewodniczył i kazanie wygłosił ks.Tomasz Podolak – wikariusz z Hoczwi.

Czytaj dalej →

Odpust ku czci Boga Ojca

W dniu 19 sierpnia 2020 r. odbył się w Mchawie odpust ku czci Boga Ojca. Mszy polowej przy kaplicy przewodniczył ks. Marcin Piliszko – wikariusz z Wołkowyji.

Czytaj dalej →

Boże Ciało 2020 w Cisowcu

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, rozpoczęła się Mszą Św. u państwa Anny i Stanisława Janusz. Następnie uczestnicy ruszyli w procesji do czterech ołtarzy.

Czytaj dalej →

Uroczystość Wszystkich Świętych

Uroczystość Wszystkich Świętych – procesje żałobne w Roztokach Dolnych i Mchawie.

Czytaj dalej →

Odpust ku czci Boga Ojca

W dniu 19 sierpnia 2019 r. odbył się w Mchawie odpust ku czci Boga Ojca. Mszy polowej przy kaplicy przewodniczył ks.Łukasz Mroczek.

Czytaj dalej →

Boże Ciało 2019

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, rozpoczęła się Mszą Św. u państwa Iwony i Wiesława Bończak. Następnie uczestnicy ruszyli w procesji do czterech ołtarzy: I- u Anny i Ryszarda Kaczmar, II – u Janiny i Wojciecha Podsobińskich, III – u Alicji i Grzegorza Choma, IV…

Czytaj dalej →

Wielkanoc 2019

Alleluja Jezus żyje!!!

Czytaj dalej →

Triduum Paschalne

Triduum Paschalne w kościele parafialnym.

Czytaj dalej →

Droga Krzyżowa

W piątek 12 kwietnia br. we Mchawie miała miejsce Droga Krzyżowa w terenie. Tegoroczna trasa wiodła z kościoła w kierunku ” Równi”. Wierni w modlitewnym skupieniu rozważali stacje Drogi Krzyżowej.

Czytaj dalej →

Boże Ciało

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, rozpoczęła się Mszą Św. w kościele parafialnym. Następnie uczestnicy ruszyli w procesji do czterech ołtarzy: I- u Czesławy i Józefa Mamrot, II – u Zofii i Tadeusza Siekaniec, III – u Iwony i Wiesława Bończak, IV – przy kościele…

Czytaj dalej →

Page 1 of 4 1 2 3 4