1. Dziś za wspólne odmówienie hymnu: O Stworzycielu Duchu przyjdź… można zyskać odpust zupełny.
  2. We wtorek Najświętszego Imienia Jezus.
  3. W piątek Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze Święte jak w niedzielę. Na każdej Mszy Św. błogosławieństwo kredy i kadzidła. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Jest to też pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą.
  4. W sobotę przypada 6 rocznica śmierci naszego rodaka ks. prałata Tomasza Zięby. Z tej racji będzie odprawiona Msza Święta o spokój jego duszy w Cisowcu o 15.00, podczas której Ksiądz Dziekan poświęci tablicę upamiętniającą naszego rodaka. W sobotę też w kościele parafialnym o 17.00 nabożeństwo do św. Jana Pawła II.
  5. W przyszłą niedzielę Święto Chrztu Pańskiego i zakończenie okresu Narodzenia Pańskiego, choć kolędy tradycyjnie śpiewamy do 2 lutego.
  6. W tym tygodniu, w sobotę od 10.00, z wizytą duszpasterską odwiedzę mieszkańców Cisowca od Pani Haliny Kowalskiej do Państwa Krystyny i Leona Pałka.
  7. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek,           wtorek, środę o 17.00, w piątek o 8.00 i 11.30, w sobotę o 17.00; w Roztokach Dolnych – w piątek o 10.00; w Cisowcu – we wtorek i czwartek o 16.00, w sobotę o 15.00.
  8. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Aneta Biernasiewicz, Marzena Kępczyk, Bogumiła Pelc; w Roztokach Dolnych – Elżbieta Marczyk, Czesława Kusiak. O posługę kościelnego proszę Pana Kazimierza Raczkowskiego.

– poniedziałek o 17.00: + Bronisław Barański

– wtorek o 17.00: + Bronisława, + Piotr Barańscy

– środa o 17.00: W intencji uczestników pielgrzymki z 17 września

– piątek o 8.00: + Rozalia, + Piotr Owsianik

o 11.30: Za parafian

– sobota o 17.00: Za parafian i w intencjach nowennowych

– niedziela o 8.00: + Weronika, + Władysław, + Teresa Wilk

o 11.30: + Wanda Mycio – intencja od Barbary i Zbigniewa Osieckich z rodziną

– piątek o 10.00: + Irena, + Kazimierz, + Grzegorz Sitko – intencja od Izabeli Kaczmar

– niedziela o 10.00: + Stefan Puchała w 2 rocznicę śmierci

– wtorek o 16.00: + Stefan Masłyk – intencja od Asi i Łukasza

– czwartek o 16.00: + Stefan Masłyk – intencja od Marka Kowalskiego z rodziną

– sobota o 15.00: + Ks. Prałat Tomasz Zięba w 6 rocznicę śmierci

10. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę: Oby nowonarodzone Boże Dzieciątko wniosło w ten nadchodzący Nowy Rok same radości i niesłabnącą wiarę we własne możliwości. Oby Boskie światło rozjaśniało każdy dzień tego nowego roku, napełniając serca spokojem, miłością i szczęściem. Niech Boska miłość przenika każdą chwilę, niosąc ukojenie, pewność i pokój.