1. Dziś Święto Chrztu Pańskiego – zakończenie okresu Narodzenia Pańskiego. Kolędy tradycyjnie śpiewamy do              2 lutego.
  2. W sobotę rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  3. W przyszłą niedzielę przypada dzień wspomnienia liturgicznego św. Józefa Sebastiana Pelczara – patrona naszej archidiecezji. Po każdej Mszy Świętej ucałujemy relikwie Świętego.
  4. W piątek odpust w Lesku o 18.00 ku czci św. Antoniego, opata.
  5. W tym miesiącu kolejna zbiórka ofiar na potrzeby kościoła parafialnego.
  6. Wizyta duszpasterska: w poniedziałek od 11.00 – od Pana Remigiusza Zięby do Państwa Renaty i Witolda Mazurkiewicz; we wtorek od 11.00 – od Państwa Bożeny i Edwarda Bober do Państwa Krystyny i Edwarda Kuzio; w środę od 11.00 – od Państwa Beaty i Jana Siekaniec do Państwa Katarzyny               i Tomasza Gawłowskich; w czwartek od 11.00 – od Państwa Barbary i Józefa Koza do Państwa Iwony i Stanisława Owsianik; w piątek od 11.00 – od Państwa Teresy i Jana Osękowskich do Państwa Agaty i Grzegorza Stemberskich;       w sobotę od 10.00 – od Państwa Kamili i Radosława Gawłowskich do Państwa Anny i Zdzisława Herbetko.
  7. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 17.00; w Cisowcu – w sobotę o 17.00.
  8. Rocznice śmierci:

– w czwartek: 10 – śp. Zbigniewa Owsianika

– w piątek: 2 – śp. Michała Kwiatanowskiego

– w sobotę: 12 – śp. Weroniki Wilk

11 – śp. Anny Kaczmar

– w niedzielę: 14 – śp. Zbigniewa Szeligi

4 – śp. Katarzyny Osękowskiej

• Dziękuję za posprzątanie kościoła. o tę posługę w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Magdalena Stach, Anna Herbetko, Czesława Mamrot; w Roztokach Dolnych – Dorota Dereń, Danuta Bolesławska. O posługę kościelnego proszę Pana Franciszka Łuczejko.
  • Intencje mszalne:

Mchawa:

– poniedziałek o 17.00: + Jan Hyleński, + Artur Mycio

– wtorek o 17.00: Dziękczynna i o Boże Błogosławieństwo

dla Pana Mieczysława Gawłowskiego z okazji 70 Urodzin

– środa o 17.00: + Stanisława, + Michał Rochacz

– intencja od siostry Zofii z rodziną

– czwartek o 17.00: + Stanisława, + Michał Rochacz

– intencja od siostry Zofii z rodziną

– piątek o 17.00: + Kamilek Mazurkiewicz

– niedziela o 8.00: + Wanda, + Czesław Jaworscy

o 11.30: + Zbigniew Szeliga w 14 rocznicę śmierci

Roztoki Dolne:

– poniedziałek o 10.00: + Anna, + Michał Kwiatanowscy

Cisowiec:

– sobota o 17.00: Za parafian

1.  Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.