1.  Wraz z dzisiejszą niedzielą kończymy w liturgii Okres Bożego Narodzenia, chociaż kolędy śpiewamy tradycyjnie do 2 lutego.
  2.  W tym miesiącu przypada kolejna zbiórka ofiar na potrzeby naszego kościoła parafialnego.
  3. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie: w poniedziałek i wtorek o 9.00 oraz w piątek o 9.00; w Roztokach Dolnych: w niedzielę o 10.00; w Cisowcu: w sobotę o 16.00.
  4. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie kościoła parafialnego, które złożyli Państwo: Bernadeta i Robert Osękowscy, Michalina i Leszek Korab, Elżbieta i Józef Pelc, Andrzej Kliszcz, Justyna i Robert Szeliga, Teresa i Jan Osękowscy.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Państwa: w Mchawie – Wojciech Gawłowski, Alicja Gawłowska i Grzegorz Worona; w Roztokach Dolnych – Iwona Bończak i Anna Bończak.
  6. Z wizytą duszpasterską odwiedzę w tym tygodniu: – dziś od 13.00: od Aleksandra Stemberskiego do Bogumiły i Grzegorza Kozubek
    – w poniedziałek od godz. 12.00: od Czesławy i Bronisława Bończak do Marii i Bronisława Barańskich
    – we wtorek od 15.00: od Teresy i Józefa Zabawskich do Kamili i Radosława Gawłowskich
    -w czwartek od 13.00: od Krystyny i Józefa Skowrońskich do Ewy i Janusza Ukleja