1. Dziś kończymy okres Narodzenia Pańskiego, ale kolędy tradycyjnie śpiewamy do 2 lutego.
  2. W tym tygodniu, w sobotę od 10.00, z wizytą duszpasterską odwiedzę mieszkańców Cisowca od Państwa Marty i Kazimierza Strzyż do Państwa Wioletty i Mateusza Strzemeckich.
  3. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku           do piątku o 17.00; w Cisowcu – w sobotę o 17.00.
  4. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Kazimiera Kochan, Agnieszka Owsianik, Henryka Wołoszyn; w Roztokach Dolnych – Sylwia Sowa, Joanna Galant, Alicja Raczkowska. O posługę kościelnego proszę Pana Zbigniewa Pelc.

– poniedziałek o 17.00: + Mikołaj Pietrów – intencja od Barbary Herbetko z rodziną

– wtorek o 17.00: + Antonina Kowalczyk – intencja od rodzin Urban, Prystasz i Tworzydlak

– środa o 17.00: + Wanda Mycio  – intencja od Wandy i Władysława Mazurkiewicz

– czwartek o 17.00: + Katarzyna, + Józef Osękowscy

– piątek o 17.00: + Mikołaj Pietrów – intencja od Marii i Józefa Pietrów

– niedziela o 8.00: + Stefania, + Tadeusz Masłyk

o 11.30: + Maria, + Marian,+ Janusz Barańscy – intencja od córki z rodziną  z Londynu

– niedziela o 10.00: + Bronisław Dziubak

– sobota o 17.00: + Stefan Masłyk – intencja od siostry Krystyny z rodziną

6. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.