1. Wraz z dzisiejszą niedzielą kończymy w liturgii Okres Bożego Narodzenia, chociaż kolędy śpiewamy tradycyjnie do 2 lutego.
  2.  W przyszłą niedzielę kolejna katecheza chrzcielna z racji przeżywanego Jubileuszu 1050-lecia Chrztu Polski. W przyszłą niedzielę też odpust ku czci św. Antoniego Pustelnika w Lesku. Suma odpustowa o 11.30.
  3.  W tym tygodniu z wizytą duszpasterską odwiedzę: — we wtorek : od Pana Aleksandra Stemberskiego do Państwa Kozubek; — w środę: od Państwa Skowrońskich do Państwa Joanny i Bogdana Urban; — w czwartek: od Państwa Ireny i Marka Osękowskich do Państwa Wilczyńskich; — w piątek: od Państwa Bończak na Mchawce do Państwa Podgórskich; – w sobotę: od Państwa Gawłowskich do Państwa Maciosz. W dni powszednie „Kolędę” rozpocznę od godz. 15.30, w sobotę od 9.00.
  4.  Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie: od poniedziałku do piątku o godz. 15.00; w Roztokach Dolnych: w niedzielę o 10.00; w Cisowcu: w sobotę o 16.00.
  5.  Dziękuję za ofiary złożone na ogrzewanie kościoła parafialnego, które złożyli Państwo: Justyna i Robert Szeliga, Bernadeta i Robert Osękowscy, Ignacy Suchowiecki, Krzysztof Wajda, Liliana i Sylwester Chorzępa, Ewa i Czesław Osękowscy, Agata i Grzegorz Stemberscy, Bronisława Osękowska, Stanisława Pikuła, Krystyna i Edward Kuzio, Monika i Leszek Zaremba, Monika i Marcin Janków, Aniela Gawłowska, Małgorzata i Grzegorz Urban, Antoni Zięba, Małgorzata i Czesław Gawłowscy, Janusz Maciosz, Anna i Zdzisław Herbetko, Aleksandra i Tadeusz Owsianik, Józef Zaremba. Bóg zapłać !
  6.  Dziękuję również za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Edward Bober, Grzegorz Bober, Józef Pawłowski; w Roztokach Dolnych – Elżbieta Marczyk i Czesława Kusiak.
  7. W tym tygodniu przypada:
    – w sobotę: 23 rocznica ślubu Aliny i Jerzego Pastuszak
    17 rocznica ślubu Danuty i Zbigniewa Pelc
    oraz:
    – w sobotę: 6 rocznica śmierci śp. Zbigniewa Owsianik
  8.  Intencje mszalne:
    – wtorek o 15.00:W pewnej intencji wiadomej Panu Bogu
    – środa o 15.00:
    – czwartek o 15.00: Za parafian
    – piątek o 15.00: Za parafian
    sobota w Cisowcu o 16.00: W intencji dziecka przyjmującego
    chrzest
    – niedziela o 8.00: + Kamilek Mazurkiewicz
    o 11.30: + Zbigniew Szeliga w 10 rocznicę śmierci
    Roztoki D. o 10.00: W intencji Marii i Franciszka Dziubak z okazji
    50 rocznicy ślubu
  9.  Przekazujemy wszystkim świętującym w tym tygodniu urodziny,
    imieniny i inne rocznice najserdeczniejsze życzenia a wszystkim
    tu zebranym życzymy Bożego błogosławieństwa.