1. Dzisiaj Święto Przemienienia Pańskiego i zmiana tajemnic różańcowych. Intencje dla róż na ten miesiąc są następujące: Aby artyści naszych czasów poprzez dzieła swego geniuszu pomagali wszystkim odkrywać piękno świata stworzonego oraz: O trzeźwość w naszych rodzinach i dar wolności i uzdrowienia dla zniewolonych przez nałóg pijaństwa.
  2. W poniedziałek wspomnienie liturgiczne bł. Edmunda Bojanowskiego, patrona naszej szkoły, we wtorek – św. Dominika, w środę święto św. Edyty Stein, w czwartek święto  św. Wawrzyńca,   w piątek wspomnienie św. Klary.
  3. W tym tygodniu rozpoczynają się uroczystości odpustowe na Kalwarii Pacławskiej. Za tydzień w niedzielę dróżki pogrzebu Matki Bożej.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w niedzielę o 8.00 i 11.30; w Roztokach Dolnych – w niedzielę o 10.00; w Cisowcu –   w sobotę    o 18.00.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Agnieszka Owsianik, Józefa Wołoszyn, Henryka Wołoszyn; w Roztokach Dolnych – Maria Kaczmar i Krystyna Raczkowska.
  6. W tym tygodniu przypadają następujące rocznice ślubu:

we wtorek: 30 – Zofia i Ryszard Syma

w czwartek: 21 – Magdalena i Piotr Skowrońscy

w piątek: 32 – Bożena i Edward Bober

w niedzielę: 33 – Renata i Leszek Przybyłowscy

oraz rocznice śmierci:

w środę: 29 – śp. Katarzyny Kwiatanowskiej

14 – śp. Kazimierza Kaczmara

– niedziela o 8.00: + Zofia, + Jan Mamrot, + Franciszek Guzara

o 11.30: + Józef Gawłowski

– niedziela o 10.00: + Katarzyna, + Antoni Łuczejko

– sobota o 18.00: Za parafian

1. Wszystkim życzę wielu łask Bożych, miłej niedzieli, dobrego wypoczynku urlopowego i wakacyjnego.