1. Jutro zakończenie roku Pańskiego 2018. Zapraszam na nabożeństwo dziękczynne; za udział w tym nabożeństwie możemy zyskać odpust zupełny. Nabożeństwo to: w Roztokach Dolnych o 14.00, w Mchawie o 15.30, w Cisowcu o 17.00.
  2. We wtorek Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, Światowy Dzień Pokoju, Nowy Rok. Za publiczne odmówienie lub odśpiewanie hymnu: O Stworzycielu Duchu przyjdź… można zyskać odpust zupełny. Msze Święte jak w niedziele. W Nowy Rok na sumie zostanie poświęcony witraż przedstawiający scenę Bożego Narodzenia i zostaną poświęcone organy. Fundatorami witraża są: Członkowie Kółek Rolniczych    w Mchawie, Baligrodzie, Roztokach Dolnych, Kielczawie i Pan Ryszard Owsianik. Fundatorom składamy serdeczne Bóg zapłać!
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą. Chorych z posługą sakramentalną będę odwiedzał od godz. 10.00.
  4. W sobotę zapraszam na nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II do kościoła parafialnego na godz. 17.00.
  5. W sobotę od g. 9.30 odwiedzę z wizytą duszpasterską mieszkańców Cisowca.
  6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Objawienia Pańskiego   i zmiana tajemnic różańcowych. Na każdej Mszy Świętej błogosławieństwo kredy i kadzidła.
  7. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek o 15.30, we wtorek o 8.00 i 11.30, w czwartek, piątek i sobotę o 17.00; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek o 14.00, we wtorek o 10.00, w piątek o 16.00; w Cisowcu – w poniedziałek o 17.00 i w sobotę     o 16.00.
  8. Rocznice śmierci:

w poniedziałek: 28 – śp. Stanisławy Skowrońskiej

we wtorek: 11 – śp. Marii Komada

w niedzielę: 26 – śp. Adolfa Janusz

1. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Helena Miller, Dorota Miller i Wioletta Antolak; w Roztokach Dolnych – Iwona Bończak i Anna Bończak. O posługę kościelnego proszę Pana Ryszarda Symę.
  2.  Intencje mszalne:

– poniedziałek o 15.30: + Maria,+ Stanisław, + Aniela Osękowscy

– wtorek o 8.00: + Bronisława Kochanowska, + Leokadia, + Mirosław Biel

o 11.30: O Boże błogosławieństwo dla Heleny i Antoniego Kochan z okazji 50 rocznicy

ślubu

– czwartek o 17.00: + Bronisław Barański – intencja od Róży św. Michała Archanioła

– piątek o 17.00: + Bronisław Barański – intencja od Aleksandry i Wiesława Kilareckich

– sobota o 17.00: W intencjach wypisanych na karteczkach

– niedziela o 8.00: + Józef, + Rozalia Wołoszyn

o 11.30: + Władysław Komorowski – intencja od rodziny Przybyłowskich, Woźniców

i Płatosz

– poniedziałek o 14.00: + Zofia Marczyk – intencja od wnuków z Nowosiółek