1. Dzisiejsza Uroczystość Trójcy Przenajświętszej kończy okres Komunii Świętej wielkanocnej.
  2. W poniedziałek wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego.
  3. W środę zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Msza Święta w intencji uczniów, nauczycieli, pracowników naszej szkoły oraz   w intencji rodziców o 8.30.
  4. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej – Boże Ciało. W tym roku uroczysta Msza Święta w Roztokach Dolnych o 8.30 koło Państwa Iwony i Wiesława Bończak. Ołtarze: I – koło Państwa Anny i Ryszarda Kaczmar,       II – koło Państwa Janiny i Wojciecha Podsobińskich, III – koło Państwa Alicji i Grzegorza Choma, IV o koło kościoła. Ostatni ołtarz proszę, aby przygotowali mieszkańcy Kielczawy. Na procesję proszę o asystę Panów z OSP. Zapraszam dzieci pierwszokomunijne w strojach, dzieci do sypania kwiatów i dzwonienia, do służenia ministrantów z całej parafii. Niech to będzie publiczne wyznanie wiary całej parafii. Mieszkańców Cisowca i Mchawy przywiezie do Roztok autobus i po skończonej procesji odwiezie. W Cisowcu autobus będzie o 7.50, w Mchawie    o 8.10. W tym dniu będzie jeszcze jedna Msza Święta w Mchawie  o 11.30.
  5. Na najbliższy piątek abp Adam Szal udzielił dyspensy – nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  6. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek o 8.30, we wtorek o 18.00, w środę    o 8.30, w czwartek o 11.30, w piątek i sobotę o 18.00 ; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek     o 16.00,   w czwartek o 8.30, w piątek o 17.00, w Cisowcu – w sobotę  o 17.00.
  7. Rocznice śmierci:

w poniedziałek: 20 – śp. Krzysztofa Pelca

w piątek: 24 – śp. Stanisława Szeligi

1. O posprzątanie kościoła proszę Panie: w Mchawie – Henryka Wołoszyn, Eugenia Szeliga, Justyna Szeliga; w Roztokach Dolnych – Joanna Galant, Alicja Raczkowska. O posługę kościelnego proszę Pana Ryszarda Symę.
  2.  Intencje mszalne:

– poniedziałek o 8.30: + Kamilek Mazurkiewicz

– wtorek o 18.00: + Zofia Kaleta – intencja od córki Barbary z rodziną

– środa o 8.30: O Boże błogosławieństwo na czas wakacji dla uczniów, nauczycieli i pracowników

naszej szkoły oraz dla rodziców

– czwartek o 11.30: + Aniela Wozderewicz, + Ewa Wozderewicz

– piątek o 18.00: + Zofia Kaleta – intencja od wnuka Kamila z rodziną

– sobota o 18.00: + Zofia Kaleta – intencja od córki Jadwigi

– niedziela o 8.00: + Adolf Woźny, + Józef Herbetko

o 11.30: + Anna, + Stanisław Szeliga

– poniedziałek o 16.00: + Anna, + Jan Choma – gregorianka

– czwartek o 8.30: Za parafian

– piątek o 17.00: Za parafian

– niedziela o10.00: + Jan Kaczmar

– sobota o 17.00: + Anna – intencja od rodziny z Cisowca

1. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.