1. W piątek święto św. Andrzeja, Apostoła.
  2. W sobotę zapraszam na nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II do kościoła parafialnego na godzinę 17.00.
  3. Przyszła niedziela jest pierwszą niedzielą Adwentu. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
  4. Od poniedziałku do środy nie będę w parafii. Będę na rekolekcjach dla kapłanów. W razie nagłej potrzeby proszę dzwonić.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od czwartku do piątku o 16.00, w sobotę o 17.00;      w Roztokach Dolnych – w piątek o 15.00; w Cisowcu – w sobotę o 16.00.
  6. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie, które złożyli Państwo: Stanisława Pikuła, Czesława                 i Bronisław Bończak, Stanisława i Adam Zawilińscy, Helena i Ryszard Osękowscy, Małgorzata    i Jan Zięba.
  7. Rocznice śmierci:

w poniedziałek: 6 – śp. Zofii Gawłowskiej

w środę: 20 – śp. Władysława Chomycza

w piątek: 8 – śp. Bronisława Opara

w sobotę: 4 – śp. Marii Małochleb

1. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Anna Herbetko, Czesława Mamrot, Maria Barańskaw Roztokach Dolnych – Stanisława Kaczmar, Łucja Chomycz.               O posługę kościelnego proszę Pana Stefana Kaczmara.
  2.  Intencje mszalne:

– czwartek o 16.00: + Jan Szybowski – gregorianka

– piątek o 16.00: + Katarzyna Podgórska, + Bronisława, + Józef Zawilińscy

– sobota o 17.00: W intencjach wypisanych na karteczkach

– niedziela o 8.00: + Jan Szybowski – gregorianka

o 11.30: + Maria, + Stanisław Małochleb

– piątek o 15.00: + Jan Szybowski – gregorianka

– niedziela o 10.00: + Jan Choma – intencja od wnuczki Wioli z rodziną

– sobota o 16.00: + Jan Szybowski – gregorianka

1. Wszystkim życzę miłej niedzieli, dobrego obiadu oraz wesołego tygodnia przed adwentem. Na ten czas przyjmijcie Boże błogosławieństwo.