1. Dzisiaj po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Jezusowemu. Za publiczne odmówienie tego Aktu można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  2. W poniedziałek wspomnienie Ofiarowania NMP, we wtorek św. Cecylii, w piątek św. Katarzyny Aleksandryjskiej.
  3. W poniedziałek, wtorek i środę będę na rekolekcjach dla księży      w Myczkowcach. Intencje mszalne zamówione na poniedziałek, wtorek i środę będą odprawione poza parafią.
  4. Za tydzień I Niedziela Adwentu.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w czwartek i piątek o 17.00; w Roztokach Dolnych – w piątek o 16.00; w Cisowcu – w czwartek o 16.00 oraz w sobotę o 17.00.
  6.  Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Barbara Herbetko, Alina Pastuszak, Barbara Koza; w Roztokach Dolnych – Stanisława Kaczmar, Łucja Chomycz. O posługę kościelnego proszę Pana Józefa Dereń.

– czwartek o 17.00: + Jadwiga, + Edward Karpińscy

– piątek o 17.00: + Katarzyna, + Piotr, + Ryszard Podgórscy

– niedziela o 8.00: + Józefa Skowrońska – intencja od Janiny i Tadeusza Ryznar

o 11.30: + Wanda Mycio – intencja od Bogusławy i Zygmunta Jarema