1.  Dziś w Uroczystość Narodzenia Pańskiego możemy zyskać odpust zupełny za przyjęcie przez radio lub telewizję papieskiego błogosławieństwa „Urbi et Orbi”.
  2. Jutro Święto św. Szczepana Pierwszego Męczennika. Msze Święte jak w niedzielę i po każdej Mszy Świętej błogosławieństwo owsa.
  3. We wtorek Święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty. Po Mszy Świętej wieczornej błogosławieństwo wina. W środę Święto Świętych Młodzianków, w piątek Święto Świętej Rodziny.
  4.  W sobotę Zakończenie Roku Pańskiego 2016. Uroczyste nabożeństwa przebłagalno-dziękczynne: w Roztokach Dolnych o 14.00, w Mchawie o 15.30, w Cisowcu o 17.00.
  5. W przyszłą niedzielę Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi – dzień modlitw o pokój na świecie. Po każdej Mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych.
  6.  Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie: w poniedziałek o 8.00 i 11.30, we wtorek o 16.00, w piątek o 9.00, w sobotę o 15.30; w Roztokach Dolnych: w poniedziałek o 10.00, w środę i czwartek o 9.00, w sobotę o 14.00; w Cisowcu: w sobotę o 17.00.
  7. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie kościoła parafialnego, które złożyli Państwo: Renata i Leszek Przybyłowscy, Ewa i Czesław Osękowscy, Czesław Siekaniec, Wojciech Gawłowski, Stanisława i Jerzy Gaber, Marcin Szeliga, Franciszka Fedorowiat, Anna i Zdzisław Herbetko, Józef Zabawski, Katarzyna i Roman Pawłowscy. Róży Matki Bożej Nieustającej Pomocy dziękuję za nowy obrus świąteczny na ołtarz, zaś Róży św. Michała Archanioła za kropielnicę do kościoła. Wszystkim Bóg zapłać !
  8.  Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym
    tygodniu proszę Państwa: w Mchawie – Bronisława Owsianik, Bronisław Wołoszyn i Krzysztof Wołoszyn; w Roztokach Dolnych – Janina Podsobińska i Jolanta Łuczejko.
  9. W środę i w czwartek z wizytą duszpasterską odwiedzę mieszkańców
    Roztok Dolnych. W środę – od Doroty i Józefa Dereń do Danuty i Zbigniewa Pelc, w czwartek – od Zofii i Ryszarda Syma do Iwony i Wiesława Bończak. W piątek mieszkańców Kielczawy od Doroty i Tadeusza Żmuda do Anny i Zbigniewa Bończak. Początek „Kolędy” o godz. 9.30.
  10. W tym tygodniu przypada:
    – w poniedziałek: 52 rocznica ślubu Zofii i Tomasza Herbetko
    46 rocznica ślubu Marty i Kazimierza Strzyż
    40 rocznica ślubu Danuty i Ignacego Suchowieckich
    35 rocznica ślubu Marii i Zbigniewa Kaczmar
    18 rocznica ślubu Lucyny i Stanisława Kurek
    14 rocznica ślubu Doroty i Dariusza Miller
    – w środę: 48 rocznica ślubu Heleny i Antoniego Kochan
    25 rocznica ślubu Małgorzaty i Grzegorza Urban
    – w czwartek: 26 rocznica ślubu Anny i Zdzisława Herbetko
    – w niedzielę: 40 rocznica ślubu Michaliny i Leszka Korab
    oraz:
    – w piątek: 18 rocznica śmierci śp. Tekli Prach
    5 rocznica śmierci śp. Janiny Jarema
    – w sobotę: 26 rocznica śmierci śp. Stanisławy Skowrońskiej
    – w niedzielę: 9 rocznica śmierci śp. Marii Komada
  11.  Intencje mszalne:
    – poniedziałek o 9.00: O Boże błogosławieństwo dla Anny i Zdzisława Herbetko w 26 rocznicę ślubu
    o 11.30: + Anna Siekaniec – intencja od Heleny i Franciszka Różyckich
    Roztoki D. o 10.00: + Zofia, + Mieczysław Dereń
    – wtorek o 16.00: O Boże błogosławieństwo dla pewnej Rodziny
    Roztoki D. w środę o 9.00: + Władysława Galant – intencja od Bogdana z rodziną z Hoczwi
    Roztoki D. w czwartek o 9.00: + Tekla, + Marian Kita
    – piątek o 9.00: Za wszystkich zmarłych z naszej parafii w 2016 roku
    – sobota o 15.30: + Anna Siekaniec – intencja od Heleny i Franciszka Różyckich
    Roztoki D. o 14.00: + Władysława Galant – intencja od przyjaciół z Krakowa
    Cisowiec o 17.00: + Janina,+ Józef Jarema
    – niedziela o 8.00: + Zofia, + Józef Gawłowscy
    o 11.30: Za parafian
    Roztoki D. o 10.00: + Władysława Galant – intencja od koleżanek z Roztok Dolnych, Kielczawy i Baligrodu
  12. Niech te święta dla wszystkich Drogich Parafian i Gości będą pełne
    Bożego błogosławieństwa i miłości, którą przynosi ze sobą Boży Syn
    pod nasze dachy, w nasze rodziny i serce każdego z nas. Niech ta
    Boża radość i miłość przedłuża się na kolejne dni naszego
    świętowania i na całą naszą codzienność.