1. W piątek Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu może zyskać odpust zupełny każdy wierny, który posiada krzyż, różaniec, medalik poświęcony przez papieża lub biskupa i za odmówienie wyznania wiary. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Msze Święte w piątek: o 17.00 w Roztokach Dolnych i o 18.00 w Mchawie.
  2. W czwartek o 22.00 wyrusza z naszej parafii autokarowa pielgrzymka do Kodnia, Świętej Lipki, Gietrzwałdu i Gdańska. Powrót w nocy z niedzieli na poniedziałek.
  3. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 18.00; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek, wtorek i piątek o 17.00: w Cisowcu – w sobotę o 18.00. Odpust w Cisowcu ku czci św. Jana z Dukli w niedziele 8 lipca o 13.00.
  4. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Piotr Ukleja i Monika Obrzut – zapowiedź II.
  5. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Liliana Chorzępa, Małgorzata Urban i Renata Przybyłowska; w Roztokach Dolnych – Dorota Dereń. O posługę kościelnego proszę Pana Kazimierza Raczkowskiego.
  6.  Intencje mszalne:

– poniedziałek o 18.00: + Anna, + Stanisław Szeliga – intencja od synowej Anny z dziećmi

– wtorek o 18.00: + Anna, + Władysław Skowrońscy

– środa o 18.00: + Władysław Wilk

– czwartek o 18.00: + Jan, + Wilhelm Hyleńscy, + Paweł, + Katarzyna Barańscy

– piątek o 18.00: + Piotr Owsianik

– niedziela o 8.00: + Piotr Stemberski

o 11.30: O Boże błogosławieństwo dla Kazimiery i Wojciecha Gawłowskich z okazji

40 rocznicy ślubu

– poniedziałek o 17.00: O zdrowie dla Marii Teresy

– wtorek o 17.00: O zdrowie dla Jana Chomy

– piątek o 17.00: + Stanisław Łuczejko

– niedziela o 10.00: + Stanisław Łuczejko

– sobota o 18.00: + Jan, + Janina oraz za zmarłych z rodziny Potocznych

1. Wszystkim życzę miłej niedzieli i Bożego błogosławieństwa w nadchodzącym tygodniu.