1. Dzisiejszą Uroczystością Trójcy Przenajświętszej kończy się okres komunii wielkanocnej.
  2. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msza Święta w kościele parafialnym o 8.30. Po Mszy Świętej procesja eucharystyczna do kościoła  w Roztokach Dolnych. Na zakończenie procesji będzie druga Msza Święta w Roztokach Dolnych. Ołtarze będą: koło Czesławy i Józefa Mamrot, Zofii i Tadeusza Siekaniec, Iwony i Wiesława Bończak oraz koło kościoła w Roztokach. Na procesję zapraszam dzieci do sypania kwiatków i dzwonienia dzwonkami oraz dzieci pierwszokomunijne w strojach komunijnych. Zapraszam również Panów z OSP.
  3. W środę, w naszej parafii, będzie całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu od 9.00 do 18.30. Plan adoracji wywieszony w gablocie kościoła.
  4. Na piątek po Bożym Ciele ks. arcybiskup Adam Szal udzielił dyspensy – nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – we wtorek o 18.30, w środę o 9.00 i 18.30, w czwartek o 8.30, w piątek i sobotę o 18.30 ; w Roztokach Dolnych – w czwartek po zakończeniu procesji, w piątek o 17.30; w Cisowcu – w sobotę o 17.30.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Maria Pietrów, Barbara Koza i Elżbieta Chomycz; w Roztokach Dolnych – Elżbieta Marczyk i Czesława Kusiak.
  7. W tym tygodniu przypadają następujące rocznice ślubu:                                                                              w poniedziałek: 36 – Ewy i Janusza Ukleja

w czwartek: 43 – Heleny i Tadeusza Miller

32 – Stanisławy i Stefana Kaczmar

w piątek: 27 – Marzeny i Krzysztofa Smyk

5 – Kamili i Radosława Gawłowskich

oraz rocznice śmierci:

we wtorek: 14 – śp. Józefa Kopczyńskiego

w czwartek: 25 – śp. Michała Galanta

w sobotę: 18 – śp. Krzysztofa Pelca

– wtorek o 18.30: + Krystyna Woroszczak w 2 rocznicę śmierci

– środa o 9.00:

o 18.30: + Józefa Mazurkiewicz – intencja od Róży MB Bolesnej

– czwartek o 8.30: W intencji Państwa Chomycz i Kwiek

– piątek o 18.30: + Józefa Mazurkiewicz – intencja od Róży MB Bolesnej

– sobota o 18.30: + Krzysztof Pelc, + Maria, + Antoni

– niedziela o 8.00: + Kamilek Mazurkiewicz

o 11.30: + Stanisław Osękowski

– czwartek ok. 11.00: + Zofia, + Michał Galant

– piątek o 17.30: + Anna Andruch w 14 rocznicę śmierci

– niedziela o 10.00: Za parafian

– sobota o 17.30: Za parafian

1. Wszystkim życzę wielu łask Bożych, miłej niedzieli, dobrego tygodnia.