1. Dziś Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Kończy się okres Komunii świętej wielkanocnej.
  2. Jutro zakończenie nabożeństw majowych.
  3. We wtorek Dzień Dziecka.
  4. W środę w Opactwie Jarosławskim rozpocznie się Nowenna przed Aktem poświęcenia Polski Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, która będzie transmitowana przez Radio FARA.
  5. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Uroczysta Msza Święta o 8.30 koło domu Państwa Łucji i Zenona Skowrońskich. Następnie wyruszy procesja do czterech ołtarzy (koło Państwa Przybyłowskich, koło szkoły, koło Państwa Mołczan i koło kościoła). Bardzo proszę, aby na procesji dzieci pierwszokomunijne były w swoich uroczystych strojach, aby były też dziewczynki do sypania kwiatów. Panów z OSP proszę o udział w procesji,  o zabezpieczenie bezpieczeństwa na drodze oraz o pomoc  w przewiezieniu chorągwi, ławek i innych rzeczy w środę na miejsce, gdzie będzie Msza Święta. W tym dniu będzie też jeszcze jedna Msza Święta w kościele parafialnym o 11.30.
  6. W czerwcu poświęconym Sercu Pana Jezusa będziemy codziennie odmawiali Litanie do NSPJ.
  7. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą. Chorych w piątek będę odwiedzał z posługą sakramentalną od godz. 9.00.
  8. W sobotę nabożeństwo do św. Jana Pawła II o godz. 18.00.
  9. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
  10. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek, wtorek, środę, piątek i sobotę o 18.00; w czwartek o 8.30 i 11.30; w kaplicy Boga Ojca we wtorek o 19.00; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek i piątek o 17.00; w Cisowcu –  w sobotę o 17.00.
  11. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O tę posługę w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Jolanta Kawałek, Elżbieta Obrzut, Monika Zaremba; w Roztokach Dolnych – Dorota Dereń, Danuta Bolesławska. O posługę kościelnego proszę Pana Bronisława Pecinka.

– poniedziałek o 18.00: + Antoni Urban – intencja od syna Grzegorza z rodziną

– wtorek o 18.00: + Maria, + Józef, + Wilhelm Olszaniccy

W kaplicy Boga Ojca o 19.00: + Józef Koza – intencja od rodziny Siekaniec (z 9.04 2021)

– środa o 18.00: + Piotr, + Stanisława Skowrońscy

– czwartek o 8.30: Za parafian

o 11.30: + Katarzyna, + Stanisław Gawłowscy,

+ Kazimierz Owsianik

– piątek o 18.00: + Agnieszka Antolak – intencja od siostry Lidii z Klaudiem

– sobota o 18.00: W intencjach nowennowych i za parafian

– niedziela o 8.00:  + Agnieszka Antolak – intencja od siostry Lidii z Klaudiem

o 11.30: O Boże błogosławieństwo dla Karolka w 3 Urodziny i dla jego Rodziców w 23 rocznicę ślubu

– poniedziałek o 17.00: + Edward Karpiński – intencja od Moniki i Marcina Siuciak z Wołkowyi

– piątek o 17.00: + Zofia, + Michał Galant

– niedziela o 10.00: + Katarzyna Stach

– sobota o 17.00: W intencji mieszkańców Cisowca

13. Wszystkim życzę smacznego obiadu, miłej niedzieli                           i błogosławionego tygodnia.