1. Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W naszej Archidiecezji dzisiaj święcenia diakonatu przyjmie 6 alumnów naszego seminarium. Zaś w sobotę w Archikatedrze Przemyskiej świecenia kapłańskie przyjmie 19 diakonów. Otoczmy ich naszą modlitwą.
  2. We wtorek przypada 101 rocznica urodzin św. Jana Pawła II.
  3. W czwartek przypada rocznica święceń biskupich ks. bpa Stanisława Jamrozka, a w piątek rocznica ingresu abpa Adama Szala do Bazyliki Archikatedralnej w Przemyślu.
  4. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny.
  5. Nabożeństwa majowe w dni powszednie po Mszy Świętej wieczornej o 18.00, w niedziele po sumie.
  6. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do soboty o 18.00 (to Msza Święta niedzielna); w Roztokach Dolnych – od poniedziałku do piątku o 17.00; w Cisowcu – w sobotę o 17.00.
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła. o tę posługę w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Lucyna Kurek, Joanna Urban, Bożena Osękowska; w Roztokach Dolnych – Elżbieta Marczyk, Czesława Kusiak. O posługę kościelnego proszę Pana Władysława Raczkowskiego.

– poniedziałek o 18.00: + Kamilek Mazurkiewicz

– wtorek o 18.00: + Roman Szwyd – gregorianka

– środa o 18.00: + Agnieszka Antolak – intencja od rodziny Sawickich i Dereniów z Grabownicy

– czwartek o 18.00: + Roman Szwyd – gregorianka

– piątek o 18.00: + Roman Szwyd – gregorianka

– sobota o 18.00: + Edward Karpiński – intencja od Heleny i Ryszarda Osękowskich

– niedziela o 8.00:  + Dariusz, + Eugeniusz, + Julian Gawłowski

o 11.30: + Roman Szwyd – gregorianka

– poniedziałek o 17.00: + Roman Szwyd – gregorianka

– wtorek o 17.00: + Edward Karpiński – intencja od rodziny Lubińskich z Kielczawy

– środa o 17.00: + Roman Szwyd – gregorianka

– czwartek o 17.00: + Edward Karpiński – intencja od rodziny Lubińskich z Kielczawy

– piątek o 17.00: + Kazimiera Sowa – intencja od Tadeusza Iwanowskiego

– niedziela o 10.00: + Olga, + Władysława, + Jan Galant

– sobota o 17.00: + Roman Szwyd – gregorianka

9. Wszystkim życzę smacznego obiadu, miłej niedzieli                           i błogosławionego tygodnia.