1. Za tydzień, w niedzielę, Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, kończy się czas paschalny. Za tydzień też zmiana tajemnic różańcowych.
  2. W środę zakończenie nabożeństw majowych i Święto Nawiedzenia NMP.
  3. Dzisiaj w naszej Archidiecezji święcenia diakonatu, a w sobotę święcenia kapłańskie. Módlmy się za tych, którzy będą przyjmować święcenia, by jak najlepiej przygotowali się do kapłańskiej posługi.
  4. W sobotę w kościele parafialnym o godz. 19.00 kolejne nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II.
  5. W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek Miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzę w godzinach przedpołudniowych.
  6. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – we wtorek, środę o 18.30, piątek o 8.00, w sobotę o 19.00; w Roztokach Dolnych – we wtorek, środę, czwartek o 17.30 i w piątek o 9.00; w Cisowcu – w sobotę o 18.00.
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Tomasz Herbetko, Bogumił Herbetko, Jerzy Pastuszak, o wykoszenie trawy na całym cmentarzu w Mchawie proszę Panów: Marian Podgórski, Wojciech Gawłowski, Grzegorz Worona, Waldemar Stach, Zdzisław Herbetko, Józef Mamrot, Bronisław Barański, Józef Zabawski, Czesław Gawłowski, Jerzy Gaber, Janusz Maciosz, Rafał Baryła, Radosław Gawłowski, Jan Zięba, Czesław Osękowski;  w Roztokach Dolnych – Czesława Kaczmar i Anna Kaczmar.
  8. W tym tygodniu przypadają następujące rocznice ślubu:                                                                            we wtorek: 8 – Sylwii i Pawła Sowa

w piątek: 49 – Krystyny i Józefa Skowrońskich

27 – Ireny i Marka Osękowskich

oraz rocznice śmierci:

w poniedziałek: 25 – śp. Jadwigi Zaremba

we wtorek: 25 – śp. Stanisława Dybaś

w środę: 4 – śp. Józefa Gawłowskiego

w czwartek: 26 – śp. Michała Raczkowskiego

17 – śp. Kazimierza Sitko

– wtorek o 18.30: + Jadwiga Zaremba w 25 rocznicę śmierci

– środa o 18.30: + Aniela, + Ewa Wozderewicz

– piątek o 8.00: + Józefa Mazurkiewicz – intencja od córki Zofii z rodziną

– sobota o 19.00: W intencjach wypisanych na karteczkach

– niedziela o 8.00: + Julian, + Eugeniusz, + Dariusz Gawłowscy – intencja od Lucyny z rodziną

o 11.30: O Boże błogosławieństwo dla Waldemara Wołoszyna z okazji 50 Urodzin

– wtorek o 17.30:  + Maria, + Michał Raczkowscy – gregorianka

– środa o 17.30: + Maria, + Michał Raczkowscy – gregorianka

– czwartek o 17.30: + Maria, Michał Raczkowscy – gregorianka

– piątek o 9.00: + Maria, + Michał Raczkowscy – gregorianka

– niedziela o 10.00:  + Maria, + Michał Raczkowscy – gregorianka

– sobota o 18.00: + Maria, + Michał Raczkowscy – gregorianka

1. Wszystkim życzę wielu łask Bożych, miłej niedzieli, dobrego tygodnia.