1. Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W naszej archidiecezji święcenia diakonatu.
  2. W sobotę  w Bazylice Archikatedralnej będą święcenia kapłańskie.
  3. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – kończy się okres wielkanocny. Przypominam, że każdy wierzący jest zobowiązany raz w roku, w okresie wielkanocnym przystąpić do spowiedzi i Komunii Świętej. Jeśli ktoś tego jeszcze nie uczynił niech stara się to uczynić w najbliższych dniach. Okres Komunii Wielkanocnej jest przedłużony do 7 czerwca – do Niedzieli Trójcy Przenajświętszej.
  4. Bierzmowanie dla uczniów z klasy ósmej będzie w sobotę, 6 czerwca o godz. 17.00. Bierzmowania udzieli J. E. Ks. Bp Krzysztof Chudzio. Ta uroczystość będzie połączona                  z nabożeństwem do św. Jana Pawła II. Próby przed bierzmowaniem będą 27 maja i 3 czerwca o godz. 17.00.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do soboty o 18.00. W sobotę będzie to już Msza Święta niedzielna; w Roztokach Dolnych – we wtorek i czwartek o 17.00 oraz         w niedzielę o 10.00;  w Cisowcu – w sobotę o 17.00  z nabożeństwem do św. Jana z Dukli.
  6. Rocznice śmierci:

– w poniedziałek: 11 – śp. Józefa Osękowskiego

– w piątek: 28 – śp. Jadwigi Zaremba

– w sobotę: 28 – śp. Stanisława Dybasia

– w niedzielę: 7 – śp. Józefa Gawłowskiego

• Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła proszę Panie: w Mchawie – Alina Pastuszak, Barbara Herbetko, Maria Pietrów; w Roztokach Dolnych – Elżbieta Marczyk, Czesława Kusiak. O posługę kościelnego proszę Pana Grzegorza Chomę.
  • Intencje mszalne:

Mchawa: