1. Dziś w Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego można uzyskać odpust zupełny za przyjęcie w pobożnym usposobieniu przez radio i telewizję błogosławieństwa papieskiego „Urbi et Orbi”.
  2. Jutro Poniedziałek Wielkanocny. Msze Święte: w Mchawie o 8.00 i 11.30; w Roztokach Dolnych o 10.00. Jutro też przypada 13 rocznica śmierci św. Jana Pawła II.
  3. Bardzo dziękuję wszystkim za liczny udział w Triduum Paschalnym. Dziękuję ks. Wojciechowi za pomoc, Panu organiście, Panom kościelnym, ministrantom, czytającym czytania podczas Liturgii, dekorującym i sprzątającym kościół, za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu, a szczególnie Panom z OSP za wartę przy Bożym Grobie i asystę podczas Rezurekcji.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Chorych z posługą sakramentalną będę odwiedzał od godziny 8.30.
  5. W sobotę zapraszam na nabożeństwo do św. Jana Pawła II na godz. 18.00. Zachęcam do pisania próśb i podziękowań.
  6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Bożego Miłosierdzia, która rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. Zbiórka ofiar do puszek na Caritas. W Baligrodzie odpust – suma odpustowa o 11.00.
  7. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek o 8.00 i 11.30, we wtorek, środę, piątek i sobotę o 18.00; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek o 10.00, w czwartek o 16.00, w piątek     o 17.00; w Cisowcu – w sobotę o 17.00.
  8. W dniach 29 czerwca – lipca 2018 roku planowana jest pielgrzymka do sanktuariów na Warmii. Szczegóły są podane na internetowej stronie naszej parafii i w gablocie kościoła.
  9. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Anna Herbetko, Czesława Mamrot, Maria Barańska; w Roztokach Dolnych – Sylwia Sowa, Elżbieta Lubińska.                O posługę kościelnego proszę Pana Mirosława Skibę.
  10. Rocznice ślubu:

– w piątek: 26 – Iwony i Stanisława Owsianik

Rocznice śmierci:

– we wtorek: 13 – śp. Marii Kaczmar

– w piątek: 3 – śp. Marii Barańskiej

– w sobotę: 16 – śp. Tekli Kita

16 – śp. Rozalii Siekaniec

1.  Intencje mszalne:

– poniedziałek o 8.00: O Boże błogosławieństwo dla Iwony i Stanisława Owsianik z okazji

27   rocznicy ślubu

o 11.30: O Boże błogosławieństwo dla dziecka przyjmującego sakrament chrztu

świętego

– wtorek o 18.00: + Eugeniusz, + Dariusz, + Julian Gawłowscy

– środa o 18.00: + Katarzyna Pietrów – intencja od Róży św. Michała Archanioła

– piątek o 18.00: + Jan Hyleński – intencja od syna Grzegorza

– sobota o 18.00: W intencjach wypisanych na karteczkach

– niedziela o 8.00: + Wanda, + Władysław Koza

o 11.30: + Katarzyna Pietrów – intencja od Róży św. Floriana

– poniedziałek o 10.00: + Zofia, + Mieczysław Dereń, + Władysława Galant

– czwartek o 16.00: O Boże błogosławieństwo dla dziecka przyjmującego sakrament chrztu

świętego

– piątek o 17.00: + Michał Kwiatanowski – intencja od Marcina i Wioli

– niedziela o 10.00: + Anna, + Michał Kaczmar

– sobota o 17.00: Za parafian

1. Wszystkim Gościom i Parafianom życzymy Radosnych Świąt Wielkanocnych wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia. Pogody w sercu i radości płynącej z faktu Zmartwychwstania Pańskiego. Smacznego Święconego w gronie najbliższych osób. Aby Wielkanoc w tym właśnie roku nadeszła z dużym sukcesem u Twego boku. Aby życie układało się Wam zdrowo, zarówno prywatnie jak i zawodowo. Wesołego Alleluja!