1. Dziś Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego. Jutro drugi dzień Świąt Paschalnych. Msze Święte w Mchawie o 8.00 i 11.30, w Roztokach Dolnych o 10.00. Z racji Oktawy Wielkanocy w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  2. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy przygotowali „Ciemnicę” i Boży Grób, za dekoracje w kościele, za ofiary złożone na zakup kwiatów. Dziękuję też ks. Piotrowi za pomoc, Panom z OSP za straż przy Bożym Grobie i asystę na Rezurekcji, Panom Kościelnym, Panu Organiście, ministrantom, czytającym czytania i wszystkim, którzy adorowali Pana Jezusa w tych ostatnich dniach.
  3. Za tydzień Niedziela Bożego Miłosierdzia i rozpoczyna się w Kościele Tydzień Miłosierdzia. Zbiórka ofiar do puszek na Caritas.  W Baligrodzie odpust – suma o 10.30.
  4. W czwartek i piątek o godz. 15.00 próba dla dzieci z klasy III przed I Komunią Świętą.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – środa, czwartek i piątek o 18.00; w Roztokach Dolnych – czwartek i piątek o 17.00, w Cisowcu – sobota o 18.00.
  6. Rocznice śmierci:

w poniedziałek: 4  – śp. Anieli Wozderewicz

w czwartek: 24 – śp. Józefa Osękowskiego

w sobotę: 8 – śp. Władysława Dybasia

1. O posprzątanie kościoła proszę Panie: w Mchawie – Justyna Pelc, Małgorzata Owsianik, Iwona Owsianik; w Roztokach Dolnych – Zofia Syma, Alicja Choma. O posługę kościelnego proszę Pana Władysława Wichryka.
  2.  Intencje mszalne:

– poniedziałek o 8.00: + Zofia, + Tadeusz Kaleta

o 11.30: + Katarzyna Podgórska – intencja od rodziny Herbetko

– środa o 18.00: + Katarzyna Podgórska – intencja od rodziny Stemberskich

– czwartek o 18.00: + Stanisława Osękowska – intencja od kuzynki Doroty Śmietana

– piątek o 18.00: + Stanisława Osękowska – intencja od Magdaleny z rodziną Litwin

– niedziela o 8.00: + Katarzyna Podgórska – intencja od Małgorzaty i Czesława Gawłowskich

o 11.30: + Kazimierz Zajączkowski

– czwartek o 17.00: + Marian, + Tekla Kita

– piątek o 17.00: + Zofia Marczyk – intencja od Wiesława Ozga z rodziną

– niedziela o 10.00: + Rozalia, + Michał Kaczmar, + Maria Raczkowska

– intencja od córki Anny z rodziną

– sobota o 18.00: Za parafian

10.Z okazji Świąt Zmartwychwstania proszę przyjąć nasze najserdeczniejsze życzenia. Niech Zmartwychwstały Jezus wlewa w serce każdego z nas niezachwianą wiarę, ufną nadzieję oraz wielką miłość do Boga i drugiego człowieka. Niech w szczególny sposób darzy łaską zdrowia i siłami potrzebnymi do wytrwania w trudnościach życia. Błogosławionych Świąt!

1. Piotr Stanisz
  2. Ireneusz Karpiński