1. W tym tygodniu patronują nam: we wtorek – św. Barnaba, Apostoł,   w środę – błogosławieni Józef Achilles Puchała, Katarzyna Celestyna Faron, Stanisław Starowiejski, w czwartek – św. Antoni z Padwy, w piątek – bł. Michał Kozal. W czwartek z racji wspomnienia św. Antoniego z Padwy błogosławieństwo lilii.
  2. Msze święte w Mchawie: w środę i czwartek o 18.00; w kaplicy Boga Ojca: w poniedziałek, wtorek i piątek o 19.00; w Roztokach Dolnych: w poniedziałek o 17.30, w środę o 17.00 i piątek o 17.30; w Cisowcu: we wtorek o 17.30 i w sobotę o 18.00.
  3. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O tę posługę w tym tygodniu  proszę Panie: w Mchawie – Czesława Mamrot, Maria Barańska, Teresa Zabawska; w Roztokach Dolnych – Sylwia Sowa, Joanna Galant, Alicja Raczkowska. O posługę kościelnego proszę Pana Władysława Raczkowskiego.

– środa o 18.00: + Antoni Osękowski – intencja od rodziny z Sieniawy

– czwartek o 18.00: + Jan Hyleński, + Artur Mycio

– niedziela o 8.00: + Kazimierz Sitko – intencja od Krystyny i Edwarda Kuzio

o 11.30: O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Heleny i Tadeusz Miller z okazji 50 rocznicy ślubu  – intencja od dzieci i wnuków

Kaplica Boga Ojca

– poniedziałek o 19.00: + Stanisław Siekaniec – intencja od Magdaleny i Rafała Baryła

– wtorek o 19.00: + Lucyna Borowy – intencja od Grażyny i Sylwestra Lubas

– piątek o 19.00: + Stanisław Siekaniec – intencja od Magdaleny i Waldemara Stach

– poniedziałek o 17.30: + Stanisława, + Józef Sawka – intencja od Renaty i Juliana Hebda z rodziną

– środa o 17.00: + Anna, + Mikołaj Pietrów

– piątek o 17.30: + Stanisława, + Józef Sawka – intencja od Iwony i Wiesława Bończak z rodziną

– niedziela o 10.00: + Stanisława, + Józef Sawka – intencja od Danuty i Zbigniewa Pelc

– wtorek o 17.30: + Jan Kaczmar – intencja od syna Dawida z rodziną

– sobota o 18.00: + Anna Wronowska

5. Na drogę codziennego świadczenia o tym, że jesteśmy chrześcijanami, przyjmijmy błogosławieństwo Trójjedynego Boga.