1. W tym tygodniu patronują nam: w poniedziałek – św. Brat Albert Chmielowski, w piątek – św. Alojzy Gonzaga.
  2. W piątek o 8.30 w kościele parafialnym Msza święta na zakończenie roku szkolnego 2023/2024. Zapraszam na wspólną modlitwę również rodziców uczniów naszej szkoły.
  3. Msze święte w Mchawie: w środę o 18.00 i w piątek o 8.30;  w kaplicy Boga Ojca: w poniedziałek, wtorek i piątek o 19.00;        w Roztokach Dolnych: w poniedziałek o 17.30 i w czwartek o 16.30; w Cisowcu: we wtorek o 17.30 i w sobotę o 18.00.
  4. Od soboty, 22 czerwca Obraz NSPJ i relikwie bł. Rodziny Ulmów będą nawiedzać domy w Cisowcu począwszy od Państwa Wiolety   i Mateusza Strzemeckich. W dniu 9 lipca Obraz i relikwie powrócą do Mchawy.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O tę posługę w tym tygodniu  proszę Panie: w Mchawie – Małgorzata Gawłowska, Stanisława Gaber, Marzena Maciosz; w Roztokach Dolnych – Stanisława Kaczmar, Łucja Chomycz. O posługę kościelnego proszę Pana Bronisława Peczinka.

– środa o 18.00: + Stanisława, + Józef Sawka – intencja od Heleny i Ryszarda Osękowskich

• piątek o 8.30: O Boże błogosławieństwo na czas wakacji

– niedziela o 8.00: + Stanisław Siekaniec – intencja od Zofii i Tomasza Herbetko

o 11.30: + Stanisława, + Józef Sawka  – intencja od Małgorzaty i Jana Zięba

Kaplica Boga Ojca

– poniedziałek o 19.00: + Kamilek Mazurkiewicz

– wtorek o 19.00: + Stanisława, + Józef Sawka – intencja od Iwony i Stanisława Owsianik

– piątek o 19.00: + Stanisława, + Józef Sawka – intencja od swatowej z Cisnej z rodziną

– poniedziałek o 17.30: + Stanisława, + Józef Sawka – intencja od Marii i Edwarda Pelc

– czwartek o 16.30: + Anna Andruch

– niedziela o 10.00: Za parafian

– wtorek o 17.30: + Stanisław Siekaniec – intencja od Bożeny i Czesława Osękowskich

– sobota o 18.00: + Józef Bober

7. Niech błogosławieństwo Boże ożywi naszą wiarę w prawdę, że Bóg jest zawsze z nami i prowadzi nas, choć nieraz po wyboistych drogach, do ostatecznego celu, jakim jest niebo.