1. Od jutra w naszej parafii będziemy gościli młodzież oazową wraz   z ich duszpasterzami i animatorami z diecezji sandomierskiej.        W naszym kościele będą odprawiali różne nabożeństwa. Okażmy im serdeczność i dobroć, a może i czasami podzielmy się z nimi czymś słodkim.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi przed Mszą świętą. Chorych z posługą sakramentalną będę odwiedzał od 9.00.
  3. W środę nowenna do MBNP, a w sobotę do św. Jana Pawła II.
  4. W przyszłą niedzielę, 7 lipca – odpust ku czci św. Jana z Dukli w kościele filialnym w Cisowcu o 13.00. Także w przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
  5. Msze święte w Mchawie: w środę, piątek i sobotę o 18.00; w kaplicy Boga Ojca: w poniedziałek, wtorek i czwartek o 19.00; w Roztokach Dolnych: w poniedziałek o 17.30, w środę i piątek o 17.00; w Cisowcu: we wtorek i czwartek o 17.30 oraz w niedzielę o 13.00.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O tę posługę w tym tygodniu  proszę Panie: w Mchawie – Małgorzata Zięba, Ewa Osękowska, Angelika Hyleńska; w Roztokach Dolnych – Zofia Syma, Alicja Choma. O posługę kościelnego proszę Pana Wojciecha Podsobińskiego.

– środa o 18.00: + Stanisław Siekaniec – intencja od Mieczysława Gawłowskiego

– piątek o 18.00: + Stanisław Siekaniec – intencja od Eugenii i Bronisława Szeliga

– sobota o 18.00: Za parafian i w intencjach nowennowych

– niedziela o 8.00: + Aniela Chomycz – intencja od wnuka Łukasza z rodziną

o 11.30: + Stanisław Siekaniec – intencja od Eufrozyny Zięba

Kaplica Boga Ojca

– poniedziałek o 19.00: + Antoni Osękowski – intencja od Marzeny i Krzysztofa Smyk

– wtorek o 19.00: + Stanisław Siekaniec – intencja od Haliny i Lucjana Mazurkiewicz

– czwartek o 19.00: + Lucyna Borowy – intencja od Elżbiety i Roberta Bilanycz

– poniedziałek o 17.30: + Stanisława, + Józef Sawka – intencja od Bronisława Peczinki

– środa o 17.00: + Aniela Chomycz – intencja od wnuka Marcina

– piątek o 17.00: + Stanisława, + Józef Sawka – intencja od rodziny Wojdyłów i Zelików

– niedziela o 10.00: + Stanisława, + Józef Sawka – intencja od Pań z Róży MBNP

– wtorek o 17.30: + Władysław Dybaś – intencja od syna Juliana z rodziną

– czwartek o 17.30: + Stanisław Siekaniec – intencja od Roberta Gawłowskiego z rodziną

– niedziela o 13.00: Za parafian

8. Parafianom i Gościom życzę miłej niedzieli, smacznego obiadu   i Bożego błogosławieństwa na cały tydzień pracy czy odpoczynku.